ETS 2'ye Türkiye'den Şehirler Geliyor! (Harita Yayınlandı!)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
535235-euro-truck-simulator-2-windows-front-cover.jpg

Ülkemiz oyuncularının gönüllerinde yer etmiş, SCS Software'in uzun süredir desteklediği tır simulasyon oyunu, Euro Truck Simulator 2'ye Türkiye'den bazı iller eklenecek.

cover-ets-2-road-to-black-sea-dlc.jpg

SCS Software resmi Twitter hesabı ve blog sayfası üzerinden yaptığı duyuruda "Road To The Black Sea" adı verilen DLC'de Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Avrupa bölümünden Trakya bölgesini ekleyeceğini onayladı.

Karadeniz'e giden yolunu duyurmaktan heyecan duyan şirket, genişleme paketini 2019 sonuna doğru yayınlacağını belirtti.

Yayınlanan harita içi görsellerde "bon market" gibi ufak ayrıntılar da mevcut; :hihi

015.jpg

tıklayarak yeni paketi istek listenize ekleyebilir, pakete dair gelişmeler hakkında haberdar olabilirsiniz.

Yeni videoları izlemek için bu metine tıklayın.

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
2 yıldır kesintisiz oyunyorum. Baltık dlc si hariç girmediğim yol almadığım dlc kalmadı. Yavaştan sıkmaya başladı otobüs modu harita modu yükleyip çıtayı yükseltmeye başladım. Bi gelsin bakalım bu dlc de

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
2 yıldır kesintisiz oyunyorum. Baltık dlc si hariç girmediğim yol almadığım dlc kalmadı. Yavaştan sıkmaya başladı otobüs modu harita modu yükleyip çıtayı yükseltmeye başladım. Bi gelsin bakalım bu dlc de

Ben de ara ara yükler oynarım.
Baltic DLC'yi satın almadım henüz.
İtalya ve Fransa DLC'lerini de satın almadım açıkçası.

Bu DLC'yi satın alacağım büyük ihtimal.
Yıl sonu yerine Haziran ayında gelse güzel olurdu, indirimli fiyattan alırdık.:hihi

asistlivetv Çevrimdışı

asistlivetv

Yeni Üye
8 May 2019
16
41
Genişleme paketleri biraz pahalı tabi ama bir süre sonra uygun fiyata yakalanabiliyor. (Biraz uzun bir süre sonra tabi.)
Kırığında tek dezavantaj güncellemeleri alamamanız. :hihi
Bir de çoklu oyuncu moduna girememek.
bi siteden sürekli takip ediyorum güncel çıkınca indiriyorum, oyunda tek takılmayı seviyorum önemli değil benim için çoklu mod :)

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Çok severim bu oyunu yalnız 1 yıla yakındır oynayamıyorum. Dfgt ile oynayıp tekrar klavyeye dönmek zor geldikten sonra bıraktım. Harita dlc'leri full mevcut. Öyle görünüyor ki paraya kıyıp G29'u yapıştırıp tekrar başlayacağım galiba.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Çok severim bu oyunu yalnız 1 yıla yakındır oynayamıyorum. Dfgt ile oynayıp tekrar klavyeye dönmek zor geldikten sonra bıraktım. Harita dlc'leri full mevcut. Öyle görünüyor ki paraya kıyıp G29'u yapıştırıp tekrar başlayacağım galiba.

G29 da vitesi ile beraber biraz tuzluydu sanırım. :sirit
Alışan için klavye yapay gelecektir tabi.
G29'u geçen günlerde deneyimleme şansım olmuştu, önceki modellerine göre güzel bir ürün.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri