ETS 2 Vive La France Haritasına Yeni Bölge Eklendi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Steamde ne kadar dlc si varsa hepsini aldım. Eskisi kadar hevesli değilim ama oturduğum zaman baya uzun bir yollu iş alıp keyfini çıkarıyorum

Uzun yol beni yoruyor hocam.
Bir zamanlar hevesle Train Simulator de almıştım, görev sürelerini görünce sıkılıp bırakmıştım. :hihi

Senede bir kere sıkılırsam belki yüklerim ETS'yi. Zaten ufak bir oyun. :kas

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Uzun yol beni yoruyor hocam.
Bir zamanlar hevesle Train Simulator de almıştım, görev sürelerini görünce sıkılıp bırakmıştım. :hihi

Senede bir kere sıkılırsam belki yüklerim ETS'yi. Zaten ufak bir oyun. :kas
Zamanla baysada yinede piyasadaki en iyi simülasyon oyunu. Bide ecs si çıkacak bunun o bi çıktımı tamamdır

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ah ah gta 5 i torrentten 2 defa indirip bitirdim en sonunda indirimlerde gidip steamdan aldım hevesle geceden sabaha yükledim sonuç hüsran deli gibi kastı bende iade ettim. Pişman oldum keşke etmeseydim ??

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ah ah gta 5 i torrentten 2 defa indirip bitirdim en sonunda indirimlerde gidip steamdan aldım hevesle geceden sabaha yükledim sonuç hüsran deli gibi kastı bende iade ettim. Pişman oldum keşke etmeseydim ??

Oyun zaten panayıra döndü hocam, Rockstar oyunun maliyetini kaç kere katladı, sadece emeğe saygı diye ve biraz da Roleplay deneyimlemek isteyen arkadaşlar alır. :sirit :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt