Esnaf Dostlarımızın, Meslektaşlarımızın Her Zaman Yanındayız

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yeter ki halkı aldatan, yalan dolan ile iş yapan, olmayan arızaları var gibi gösteren, değiştirmediği ledleri değiştirmiş gibi yapan, bilmediği işe kalkışıp, nasıl sökeceğini bilmediği için milletin reflektörünü makasla kesen gafillerden olmasınlar :ok

Bu iki değerli Meslektaşım Manisa da yeni bir Panel onarım merkezi kurma aşamasında olan değerli ustalarımızdır.

Tamer ve Ergun ustalarımız bu işletmeyi kurma öncesinde mükemmeliyet, daha iyi hizmet ve daha ekonomik fayda sunma adı altında istişarelerde bulunmak üzere ziyaretime geldiler.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına hangi makineyi, hangi modeli tercih etmeleri konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Hizmette mükemmellik adına (Kurumsal firmalarda uzun yıllar deneyimleri olmuş ustalarımızdır kendileri) hiç üşenmeden kilometrelerce yol gelen ve aynı gün geri dönen bu koca yürekli insanlara selam ediyorum.

Çok değerli bu iki ESKİ ustalarımızın yeni projelerinde kendilerine başarılar temenni ediyor, Rabbimden hayırlı bol kazançlar diliyorum.

Manisa halkına ve çevresine şimdiden hayırlısı olsun, artık yeni bir panel onarım merkezi daha olmak üzere :ok

Forum-Icin.png

Forum-Icin2.png

Forum-Icin3.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı abi senin yaptığın bu değerli çalışmalar sana hem bu dünyada hemde ahirette yeter. Bilgi saklamayı başarı sananlara ders olsun.
Abi, bilgi paylaştığım için bana küfür eden ne kadar meslek erbabı var ise hepsi ile ahirette hesaplaşacağız.

Biz birbirimizi de yolumuzu da amacımızı da biliyoruz, üç kuruş para için milletin canını yakan da, milletin canı yanmasın diye mücadele eden bizlere küfür eden de bilsin ki öte tarafta iki elimiz yakalarındadır. O küfürlerin verdiği vicdan azabı ile ölmeleri yetmeyecek, hesap günü Allah'ın huzurunda asıl imtihanlarını verecekler.

Vatandaş faydasına çalışan ancak emeğinin karşılığını da yalan söylemeden alan kim var ise başımız üstünde yeri var.

Bakın yeni bir SAMSUNG servisi açılıyor yakınımda bir bölgeye. Aradı beni kardeşimiz ''Abi kuruluşta fikirsel ve fiziksel anlamda destek verirmisin?'' dedi, ''Seve seve'' diye cevap verdim. Nasipse yine bu forumda o kuruluş çalışmalarımız esnasında çekilmiş birkaç kare foto da paylaşırım :ok

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Abi, bilgi paylaştığım için bana küfür eden ne kadar meslek erbabı var ise hepsi ile ahirette hesaplaşacağız.

Biz birbirimizi de yolumuzu da amacımızı da biliyoruz, üç kuruş para için milletin canını yakan da, milletin canı yanmasın diye mücadele eden bizlere küfür eden de bilsin ki öte tarafta iki elimiz yakalarındadır. O küfürlerin verdiği vicdan azabı ile ölmeleri yetmeyecek, hesap günü Allah'ın huzurunda asıl imtihanlarını verecekler.

Vatandaş faydasına çalışan ancak emeğinin karşılığını da yalan söylemeden alan kim var ise başımız üstünde yeri var.

Bakın yeni bir SAMSUNG servisi açılıyor yakınımda bir bölgeye. Aradı beni kardeşimiz ''Abi kuruluşta fikirsel ve fiziksel anlamda destek verirmisin?'' dedi, ''Seve seve'' diye cevap verdim. Nasipse yine bu forumda o kuruluş çalışmalarımız esnasında çekilmiş birkaç kare foto da paylaşırım :ok

Bu arada maske, mesafe ve önlemlerde yerinde :bye Yıllar sonra hatıra olacak.Evlatlar çocuklarına gösterecek inşallah.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu arada maske, mesafe ve önlemlerde yerinde :bye Yıllar sonra hatıra olacak.Evlatlar çocuklarına gösterecek inşallah.
Kadraja girmek için mesafe kuralını çiğnedik ancak gerçek hayattaki süreçlerin zorunluluğu, haberlerde olması istenen ve istendiği kadar kolay olmuyor maalesef.
Normalde bizim son kullanıcı ile direkt ilişkimiz yok, ürünler bize kargo ile geldiği için kimse ile birebir iletişimimiz olmuyor o yönden rahatız.

Mesela F fikoloji yi hiç görmedim ama yolladığı televizyonları onlarca kere gördüm :kiskis

Başka bir örnek ise, az önce Bartın Vestel yetkili servisi kardeşimiz yazdı wp den. Makine almışlar videosunu yollamış ancak kullanmayı bilmedikleri için O da eğitim amaçlı ziyaret etmek istiyormuş.

Ne diyem? ''Gelme'' mi diyem? :kiskis

Koca gönüllü insanlarımıza her daim kapımız açık ? ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kadraja girmek için mesafe kuralını çiğnedik ancak gerçek hayattaki süreçlerin zorunluluğu, haberlerde olması istenen ve istendiği kadar kolay olmuyor maalesef.
Normalde bizim son kullanıcı ile direkt ilişkimiz yok, ürünler bize kargo ile geldiği için kimse ile birebir iletişimimiz olmuyor o yönden rahatız.

Mesela F fikoloji yi hiç görmedim ama yolladığı televizyonları onlarca kere gördüm :kiskis

Başka bir örnek ise, az önce Bartın Vestel yetkili servisi kardeşimiz yazdı wp den. Makine almışlar videosunu yollamış ancak kullanmayı bilmedikleri için O da eğitim amaçlı ziyaret etmek istiyormuş.

Ne diyem? ''Gelme'' mi diyem? :kiskis

Koca gönüllü insanlarımıza her daim kapımız açık ? ?
Gene ziyaret etsin de bir video anlatımla öğrenebilir bence ?

theCrow Çevrimdışı

theCrow 

Yeni Üye
28 Eyl 2020
26
hayırlısı olsun, bol kazançlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı Hocam Twitter'a ne zaman bakarsınız? :) Bu mesajımı gördükten sonra silebilirsiniz, konuda kirlilik olmasın. Saygılarımla...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri