eski müzikleri arıyorum arşivinde olan var mı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
umut hocam en azından zahmet edip araştırmış sınız teşekkür ederim :) ama arşivinde olan belki vardır aramızda eskilere yönelik belki kıyıda köşede kalmış eski cd vardır diye düşünmüştüm :)

Ben CD olarak değil de MP3 olarak istiyorsunuz diye düşünmüştüm. :kiskis
O CD elinde olan var mıdır bilmiyorum.
Bu albümün çalma listesine ulaşılabilse en azından içindeki parçalar ayrı ayrı bulunabilir belki.
Sıradan derleme albümler gibi değil herhalde, belirli bir otomobille beraber mi veriliyordu bu albüm?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İmesh diye bir program yeni çıkmıştı, kaset olarak mevcut olan arşivimi bu program ile tek tek bularak indirmiştim. Yabancı şarkının ismini bilmiyorum, küçük kırıntılarla hatırıma gelen kelimelerle onlarcasını bulmuştum...

Hey gidi günler hey.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Ben CD olarak değil de MP3 olarak istiyorsunuz diye düşünmüştüm. :kiskis
O CD elinde olan var mıdır bilmiyorum.
Bu albümün çalma listesine ulaşılabilse en azından içindeki parçalar ayrı ayrı bulunabilir belki.
Sıradan derleme albümler gibi değil herhalde, belirli bir otomobille beraber mi veriliyordu bu albüm?

aslında cd den kastım 90 lar ve 2000 ler bu yıllara ait bu tarz albümlere ait mp3 leri arıyorum. cd dememdeki amaç belki arşivlerinde yoktur ama kıyıda köşede kalmış eski CD'ler vardır acaba onları MP3 e çevirip paylaşırlar mı diye düşünmüştüm :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
albüm kapaklarının arka tarafındaki sanatçı şarkı isimlerini resim olarak gönderseler
resimdeki gibi bir bilgi isinize yararsa 90 larin sarkilarini yayinlayan bir radyo kanalinin internet yayini.O anda calan sarkinin isimi ve sarkicinin isimi ve Albümün isimi ve resim paylasiliyor.

20200330_1302061.jpg

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Bu cd hikayesini anlatayım. Cd li pikaplı kasetli sistemlerin yeni üretildiği yıllar 1985 veya 1987 li yıllar. Vestelden 1989 yılında bir ürün almıştım. Cd ozamanlar her yerlerde ufak ilçelerde falan satılmıyordu bir arkadaşıma İstanbuldan aşağıda resimdeki cd ve bir tanede İbrahim Tatlıses'in cd sini getirtmiştim. 31 yıllık bu cd halen elimde eski cd istediğiniz için fotosunu buraya gönderiyorum. Saygılarımla. (Sizin tarzınıza uymayabilir)

0017fd1764124c829e1.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu cd yılını bilmiyorum.

0027f58e709226e7b7e.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri