Eski Laptopa Android Kurma

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59

Eski Laptopa Android Kurma​

Eski, Düşük donanıma sahip laptoplarınızın, bilgisayarlarınızın nasıl hayata dönebileceğini bu videoda sizlere anlattık. Videomuzda intel atom işlemcili 1 gb ram e sahip bir laptop a android bir işletim sistemi kurarak kullanılabilir en azından video izlenebilir bir hale getirdik.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59

KULLANILMAYAN BİLGİSAYARA ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ KURULUMU / BİLGİSAYAR ANDROİD OLDU​

Kullanılmayan bilgisayarlar, çoğunlukla hurdaya terk eddilmektedir. Bu şekilde eski bilgisayara android işletim sistemi kurmak suretiyle yeniden kullanmak mümkündür. Bilgisayara android kurulumu sonrasında, bilgisayardan android oyunlar çok daha eğlenceli oluyor.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59

Bilgisayarı Android TV ye çevirmek ve (Youtube TV'de izleyin çalışıyor)​

Bugün bir bilgisayarı nasıl android tv ye çevirebileceğinizi anlatacağız. Bizim ilk önceliğimiz Akıllı telefonlardaki youtube uygulamasından android tv ye bağlanıp istediğin videoyu telefonundan seçerek tv de oynatmaktı . Bu özellik ebeveynler ve için bulunmaz bir nimet . iptv kodi oyun vb. herşey kurulabilir. Android Tv ISO Link: bit.ly/35A5zee Rufus: bit.ly/35tgTZP Sercan ALYURT Sistem uzmanı http://www.dexterbilisim.com

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Benim pc,lerden bitanesinin üzerindeki klavyesinin bazı tuşları çalışmıyor büyük ekran asus iyi pc ama klavye tam çalışmayınca zorlanıyorum belki onu benim çocuğa söyleleyimde androide çevirelim ya bir kumanda yada kablosuz maus takabiliriz olmassa eski bir android box var onun kablosuz klavyeli kumandası var biraz geç işitiyor sesli,de komut verebiliyorsun zamanında aliexpresten almıştık yıllarca iyi iş yaptı ama şimdi zamana yenik düştü düşünüyorum bundan ne yapabiliriz diye ama öyle duruyor depoda bakalım. :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim pc,lerden bitanesinin üzerindeki klavyesinin bazı tuşları çalışmıyor büyük ekran asus iyi pc ama klavye tam çalışmayınca zorlanıyorum belki onu benim çocuğa söyleleyimde androide çevirelim ya bir kumanda yada kablosuz maus takabiliriz olmassa eski bir android box var onun kablosuz klavyeli kumandası var biraz geç işitiyor sesli,de komut verebiliyorsun zamanında aliexpresten almıştık yıllarca iyi iş yaptı ama şimdi zamana yenik düştü düşünüyorum bundan ne yapabiliriz diye ama öyle duruyor depoda bakalım. :bilmiyom :ok
Süper olur ,hemen kurulumu yapın bence ,ben de ilk başta atmıştım dell laptopu ama şimdi cwp server olarak kullanıyorum,mükemmel :ok
İlk başlarda android86 kurmuştum, vestelin mause kumandası da var bende ,onu da kullanıyordum,sonradan servere dönüştürdüm :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt