Eski Düğün Kasetlerini Flaş Diske Cd ye Çekme

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Merabalar Evimde Annemle Babamın Evlendiği Düğüne Ait Bir Adet Eski Tip Kaset Bulunmakta Bizde Nostalji Olsun Diye Bide Aile Büyüklerimizden De Vefat edenler Nedeniyle Kaseti İzlemek İstiyoruz Mesela Küçük Kız Kardeşim Diğer Erkek Kardeşim Vefat Eden Dedemi Hiç Görmedi hem bende eskileri Görmüş Olurum Annem gile Cd ye çekelim Yada Flaşa Dedim Olur Dediler Tvde İzleriz Felan Bunu Nasıl Halledebilirim Bilginiz varmıdır Bizim burda bir bilgisayarcı varmış 200 mü 250 Tl Arası bişey alıyormuş öğle duydum aradım adamı dükkanı kapamış sizlerin tavsiyesi nelerdir Forum ailesinde Ben yaparım diyen varsa Bir birimizle İletişime Geçebiliriz.:ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2152efdb700cd1b1b1.png
Kaset Bu Şekilde Arkadaşlar.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
250 lira vermeye gerek yok video kaseti okuyan (VHS ya da Betamax) bir player bul Onun video çıkışını bilgisayarın ekran kartının görüntü girişine bağla ekran kaydetme programı ile playeri oynat bilgisayar da kaset süresince oynatılan ekranı kaydetsin al sana dijital ortamda video

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
250 lira vermeye gerek yok video kaseti okuyan (VHS ya da Betamax) bir player bul Onun video çıkışını bilgisayarın ekran kartının görüntü girişine bağla ekran kaydetme programı ile playeri oynat bilgisayar da kaset süresince oynatılan ekranı kaydetsin al sana dijital ortamda video
Kaset betamax veya VHS değil ama. Fakat Yöntem çok güzel. :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Ekran kartının görüntü girişi mi varmış?
Capture card ile karıştırıyor olmayasınız?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Tavsiyen için Teşekkür ederim de bizim yan komşuda vardı Bu kaseti okuyan makine ama adamlara ulaşamıyorum onu alırsam Çevirici felan Lazım olacak heralde.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
O mini DV sanırım kamera kaseti, onu oynatmak için muhtemelen kamera lazım.
Ya oynatan kameralardan bulacaksın ya da yapan birine yaptıracaksın.
Kameralarda genelde TV ye bağlamak için çıkış olur.
Letgo'ya bir bak istersen.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Koray,bundan al,vidyo çeker-çalar da bulursun mutlaka, zaten her türlü bu vidyo oynatan cihaz olmalı,yoksa mecburen yaptıracaksın :ok
Aynen Emmim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

VHS player elimde olcak ama sizin kaset tipi mini dv,
sagda,solda mini dv player bulmakta pek kolay degil.
bu isi yapanlarda bulunur ancak
lakin kopyalama fiyati cok yuksek söylemisler
buralardan fiyat alir iletirim sana.
Eyvallah Sağolasın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri