ESET Internet Security 1 Yil Ücretsiz

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
ESET Internet Security 1 Yil Ücretsiz asagida verdigim linkten hesap olusturup promosyon kodunu girdiginiz takdirde 120 günlük ücretsiz lisans sahibi oluyormussunuz. her 120 günde bir lisans otomatik yenileniyor ulastigim bilgiye göre. kendim test etmedim gecerlilik ve süre hakkinda garanti vermiyorum isteyen denesin.
sayfa türkce olmazsa google translate kullanin acilmazsa vpn ile almanya üzerinden siteye ulasmaya calisin. bilgi kaynagi almanca türkiye ve diger ülkelerde calisirmi bilmiyorum

kod:
PCWESET2019

awc=15751_1603022254_f87ae31c523819570646750352c4f620

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
E-mailime lisans kodu geldi....Kendi kullandığım Esetin geçerlilik süresi 2023 olduğu için denemedim...Başka bir yerde deneyeceğim bakalım...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Bilgisayara bu tarz yükleme yapmıştım sürenin bitmesine 120 Gün olmasına rağmen bilgisayarın her açılışında lisans satın alın diyor. Bu da aynı şekilde olabilir denemek lazım. Deneyenler sonucu burada paylaşabilir mi?

M Çevrimdışı

Merych

Yeni Üye
6 Eki 2020
6
Lisans kodunu aldım, kullanmaya başladım. 120 günlük ücretsiz deneme sürümü verdi. 120 günün sonunda ikinci bir 120 günlük o bitince de üçüncü ve son kez bir 120 günlük lisans anahtarı yollayacakmış e-maile. Toplamda 360 güne tamamlayacak. Aynı lisans kodu cep telefonuma kurduğum Eset Mobile Security uygulamasında da 120 günlük lisans verdi.
By_Trol By_Trol bilgisayarı açtığımda herhangi bir bildirim almadım. sadece programı açtığımda, ana ekranda "tam sürümü etkinleştirin" yönlendirmesi var.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Lisans kodunu aldım, kullanmaya başladım. 120 günlük ücretsiz deneme sürümü verdi. 120 günün sonunda ikinci bir 120 günlük o bitince de üçüncü ve son kez bir 120 günlük lisans anahtarı yollayacakmış e-maile. Toplamda 360 güne tamamlayacak. Aynı lisans kodu cep telefonuma kurduğum Eset Mobile Security uygulamasında da 120 günlük lisans verdi.
By_Trol By_Trol bilgisayarı açtığımda herhangi bir bildirim almadım. sadece programı açtığımda, ana ekranda "tam sürümü etkinleştirin" yönlendirmesi var.
Bilgilendirme için teşekkürler.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
teşekkürler dayıma ve kendime aldım :) Gerçi son zamanlarda bana gelen pc lere avast free kuruyorum son derece hafif ve güvenilir buldum.Tabi eset ten vazgeçemiyorum :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
120 Günlük deneme lisansı olarak geliyor...
En azından virüs koruma isteyene 4 ay iş görür, ne diyelim. :kiskis
Ben sistemi yavaşlattığı için kullanmıyorum açıkçası.
Virüs yersem de formatı basıyorum mecbur.
Şu ana kadar ciddi bir virüsle baş başa kalmadım.
Ransomware den beteri yok bence.
Dosyaları şifreliyor, sonra şanslıysan kurtar kurtarabilirsen. :kiskis:hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
En azından virüs koruma isteyene 4 ay iş görür, ne diyelim. :kiskis
Ben sistemi yavaşlattığı için kullanmıyorum açıkçası.
Virüs yersem de formatı basıyorum mecbur.
Şu ana kadar ciddi bir virüsle baş başa kalmadım.
Ransomware den beteri yok bence.
Dosyaları şifreliyor, sonra şanslıysan kurtar kurtarabilirsen. :kiskis:hihi
Bu konuda avast iyi işte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu konuda avast iyi işte
Yada Deep Freeze o kral ya .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bu konuda avast iyi işte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yada Deep Freeze o kral ya .
Deep Freeze de bana gelmez ya.
Kapatmayı unuturum, bütün emek boşa gider sonra. :hihi

Reklam engelleyici ve güvenilir yerlerden yazılım indirmek bu işe en kolay çözüm açıkçası.
Bir de sahte maillerle oltaya düşmezsek yeter. :kas:deli1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri