Enerjisa Yüksek Voltaj Kombi arızası YARDIM

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Merhaba arkadaşlar Yüksek Voltaj sebebiyle Bozulan Sanica Kombi ve ENERJİSA Zonguldak ile ilgili yardımcı olabilrseniz bi kaç sorunum var.

Dün gece 23.45 civarı Salonda oturken Avize önce parıldayıp Ampul patlayınca Evdeki Kombi Tv Buzdolabı herşeyin fişini hemen çektik Altkat dairedeki Kiracımızıda aradık oda gerekeni yaptı ancak Bugün İşten gelip Kombiyi Çalıştırınca Arıza vermiş Servisi aradık Voltaj arızası Garantiye girmeyecegini Yarın Ücretli onarım yapacağını Fatura ve Servis Raporu verecegini söyledi. Enerjisayı Aradık Elektirik Fatura Kimin adınaysa onun başvurması söyledi.

Şimdi Durum şu Kombi Bizim adımıza Faturalı. Kiracımız 2 Öğretmen Arkadaş ve Aksi gibi Enerjisa Abonesi olan Fatura üstüne gelen Arkadaş şuan Askerde

Şimdi Sanica kombi servisin Arıza raporunu ve Servis bedeli Faturasını Kiracı arkadaşın üstünemi oluşturması gerekiyor? Biz ücreti öderiz ama Enerjisadan Bu Ücreti alabilmek için izllemem gereken yol nedir? Yardımı olurmusunuz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Onarım parasını tüketici olarak ödersiniz. Yapılan işe ait servis fişi ve arızaya karşılık ödediğiniz faturayı enerjisa ya ibraz ettiğinizde aynı gün olmasa bile ödemesini yapıyorlar. Benim bulunduğum bölgede işlem bu şekilde yapılıyor. Ürünün faturası baz alınmıyor.

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Onarım parasını tüketici olarak ödersiniz. Yapılan işe ait servis fişi ve arızaya karşılık ödediğiniz faturayı enerjisa ya ibraz ettiğinizde aynı gün olmasa bile ödemesini yapıyorlar. Benim bulunduğum bölgede işlem bu şekilde yapılıyor. Ürünün faturası baz alınmıyor.
Şimdi Hocam Servis ucretini biz odesek bile Servis bedeli Faturayi Kiracim adina mi kestirecem? Enejisa ibraz ı Abone sahibi yapacak dedi ama Suan Askerde arkdadaş

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Şimdi Hocam Servis ucretini biz odesek bile Servis bedeli Faturayi Kiracim adina mi kestirecem? Enejisa ibraz ı Abone sahibi yapacak dedi ama Suan Askerde arkdadaş
En kötü şartlarda garanti belgesinde kombi kimin üzerine görünüyorsa o baz alınır. Doğal gaz abonesi ne alaka anlamadım ev defalarca başka kişilere kiraya verilebilir. Servis fişinde zaten bilgiler olacak bence size zorluk çıkartıyorlar. Bu durum kombide değilde tv de, çamaşır makinesinde, buz dolabında olsaydı. Ne olacaktı bunlarda abonelik yok ki

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
En kötü şartlarda garanti belgesinde kombi kimin üzerine görünüyorsa o baz alınır. Doğal gaz abonesi ne alaka anlamadım ev defalarca başka kişilere kiraya verilebilir. Servis fişinde zaten bilgiler olacak bence size zorluk çıkartıyorlar. Bu durum kombide değilde tv de, çamaşır makinesinde, buz dolabında olsaydı. Ne olacaktı bunlarda abonelik yok ki
444 4 372 Enerjisaya Nasil Basvuracagimizi sorduk Siz degil Elektirik abonesi kimse o başvuracak dediler.

Yani Kombiyi biz tamir ettirecez ama Servis rapora bizim adimizi yazarsa sorun olur mu Kiracimiz Elektirik Dagiticiya askerdeyken nasil basvuracsk onuda anlamadim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Kiradaki ev sizin ikamet ettiğiniz binada ise sizin sayaç bilginiz ile kombi zaten sizin siz müracaat edin. Başka semtte ise kiracının kimlik bilgileri ile aile fertlerinden biri müracaat etsin.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Geçmiş olsun
Servis raporu içeriği nasıl düzenlenmeli hakkında arkadaşlardan bilgiler almanız .

Video kaydi vardı araştırma yapmanız.
Unutmayınız. arızalı tüm parçalar size aittir .
Belki enerjisa arızalı kartı isteyebilir.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052

2 . video yorumları .

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri