En iyi Wireless Adaptör ( 2020 )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Başlıktan da anlaşılacağı gibi sizce en iyi wireless adaptör hangisi arkadaşlar ? Pahalı ürünler mi yoksa F/P ürünler iş görür mü ? Hem 2.4ghz hem 5ghz bandını desteklemesi önemli günümüzde , tabi olmazsa olmaz çekim sinyal kuvveti.

Önerecebileceğiniz ürünler nelerdir ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Güzel bir chip, güzel bir anten ve güzel bir yazılım.
Bunlar hangisinde ise, o iyidir.
5 GHz desteklemesi her şeyin mükemmel olacağı anlamına gelmez.

Çıkış gücü esastır diye düşünüyorum.

Kablosuza kafa yormuş birisi olmadığım için bunun cevabı ne yazık ki ben de yok.

Netcaliber (şu an hangi nickte kim bilir) ve Sota Sota size yardımcı olacaktır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İnternet de biraz bakındım şu ürünü öneren çok , nedir ne değildir bilmem ama fiyatı pahalı geldi biraz bana ?

TP-LINK ARCHER T9UH AC1900 KABLOSUZ ÇİFT BANT USB ADAPTÖR 418,59 TL yerine 359,99 TL

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
İnternet de biraz bakındım şu ürünü öneren çok , nedir ne değildir bilmem ama fiyatı pahalı geldi biraz bana ?

TP-LINK ARCHER T9UH AC1900 KABLOSUZ ÇİFT BANT USB ADAPTÖR 418,59 TL yerine 359,99 TL
Almak için soruyorsan tenda u12 öneririm

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Bunu alana kadar ac destekli router almak daha mantıklı değil mi. Xiaomi modelleri gibi. Router ın yapamadığı neyi yapıyor bu alet

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
TP-LINK ARCHER T2U NANO AC 600 MBPS NANO WIRELESS USB ADAPTÖR 152,76 TL yerine 109,99 TL

TP-LINK ARCHER T3U AC1300 MİNİ WIRELESS MU-MIMO USB ADAPTÖR 233,32 TL yerine 167,99 TL

Bu ürünlerde uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor , kullanan var mı aramızda acaba :alala

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
5GHz kağıt üstünde uçar gibi görünse de,pratik de öyle değildir!
EV ortamın da daha da kötü olabiliyor!,modem kapı girişinde veya salonda PC veya kullanılacak
bazı cihazlar v.s başka odalarda ise 5GHz in normal de çok iyi olan performansı da bir anda tırt oluyor!

5GHz den tam verim almak için çok çok yanında olacaktır cihazlar,ya da her neyi kullanıyorsanız
uzak da ise 2.4GHz biraz daha iyidir ya da en son Ethernet

Bende bu sebebten 5GHZ nimetinden tam yaralanmak adına TV ve Box ı getirip Modemin dibine koydum yaw:hihi
Modemin marka/tip v.s teknik işlerinden de hiç çakmam! dibine koyarsanız bunları sorun yok!

TV/Box gibi cihazlar da "WiFi chipset kalitesi/gücü de önemlidir hatta en önemlisi işte budur!
eğer bu dandikse ki çoğu öyledir! mıçını yırtsan boşuna!
Modem istediği kadar güçlü v.s olsun ya da bilmem ne "MARKA" olsun bu da hikaye kalıyor o zaman!
Öyle ki...burasını şimdi iyi okuyun;ETHERNET ile bağlasanız bile kalıyor!!!

Örneğin benim TV nin bahsettiğim WiFi sistemi çok güçlü ama kullandığım bir çok Box ın ise dandik:kiskis
elimde ki son aldığım Box ise vasat veya iyice diyeceğim bir alet,ama WiFi si süper yaw:hoba1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"En iyi Wireless Adapter" ile de en iyi çözüm olamıyor maalesef!
haybeye bir sürü para sakın vermeyin

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
5GHz kağıt üstünde uçar gibi görünse de,pratik de öyle değildir!
EV ortamın da daha da kötü olabiliyor!,modem kapı girişinde veya salonda PC veya kullanılacak
bazı cihazlar v.s başka odalarda ise 5GHz in normal de çok iyi olan performansı da bir anda tırt oluyor!

5GHz den tam verim almak için çok çok yanında olacaktır cihazlar,ya da her neyi kullanıyorsanız
uzak da ise 2.4GHz biraz daha iyidir ya da en son Ethernet

Bende bu sebebten 5GHZ nimetinden tam yaralanmak adına TV ve Box ı getirip Modemin dibine koydum yaw:hihi
Modemin marka/tip v.s teknik işlerinden de hiç çakmam! dibine koyarsanız bunları sorun yok!

TV/Box gibi cihazlar da "WiFi chipset kalitesi/gücü de önemlidir hatta en önemlisi işte budur!
eğer bu dandikse ki çoğu öyledir! mıçını yırtsan boşuna!
Modem istediği kadar güçlü v.s olsun ya da bilmem ne "MARKA" olsun bu da hikaye kalıyor o zaman!
Öyle ki...burasını şimdi iyi okuyun;ETHERNET ile bağlasanız bile kalıyor!!!

Örneğin benim TV nin bahsettiğim WiFi sistemi çok güçlü ama kullandığım bir çok Box ın ise dandik:kiskis
elimde ki son aldığım Box ise vasat veya iyice diyeceğim bir alet,ama WiFi si süper yaw:hoba1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"En iyi Wireless Adapter" ile de en iyi çözüm olamıyor maalesef!
haybeye bir sürü para sakın vermeyin

ev ortamı , masa üstü bilğisayar için wireless önerisi .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt