Elektro master Firması HAkkında bilgisi olan

T Çevrimdışı

teknodeha

Yeni Üye
6 Eyl 2021
4
41

ElectroMaster ETV-232 Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı LED Televizyon bir fiyat performans ürünümüdür ürünlerinde kullanılan malzeme, panel ve anakart lar hakkında bilgisi olan varmı üreticisi kimdir servis ler hakkında bilgisi olan varmı bu marka ürünleri alınırmı​

Ekran-Goruntusu-50c4783a59679a31f.png

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Daha önce çin malı uydu alıcı satışı yapmış bir marka. Destek numarası olarak 0224 224 3333 telefon numarası çıkıyor. Bu numara da Fora Pazarlama isimli bir şirketin numarasıymış. Rose isimli bir elektronik markası daha var ve o sitede Electro Master markalı monitör afişi de var. şeklinde bir internet sitesi var. F/P midir ? Kısmen.

Bence bu gibi ürünlerde en önemli iki şey DEVAMLILIK ve SSH (Satış Sonrası Hizmet)

SSH eğer tvyi alıp kurana kurana kadar "efendim" tvyi kurduktan sonra "abicim" "bilader" şeklinde ise o markadan uzak durulmalıdır. SSH olası bir sorunda sizin için üründen daha önemli olacak şeydir.

Devamlılık ise olası bir sorunda yedek parça bulunup bulunmadığı ile ilgildir. Bir yıl sonra bir sorun olduğunda aradığınızda "ha biz artık TV işi yapmıyoruz ki onu o zaman getirttiydik elimizde parça da yok" dediklerinde elinizde garanti belgesi ile oturup kalabilirsiniz.

Bu marka nedir ne değildir tam kestiremedim, hatta ilk defa sizden öğrendim. Acaba bir Sunny veya Mehmet Atmaca markası mı diye düşündüm fakat sonuç tamamen farklı çıktı.

Bunun yerine şimdilik Onvo Ov32100 gibi bir model almanız daha güzel olur sanki. Fiyat olarak da aynı sayılır. Ha tv zaten uydulu, android webos değil bunun için yazılım desteği çok da önemli değil, Sunny grubu, Hi-Level gibi markalar da düşünebilirsiniz.

Bundan 2 yıl önce Onvo diye bir marka deseler o neymiş ki derdim, hatta aynı yukarıdakileri söylerdim ama şimdi bu kadar sürede çabaları ve destekleri ile kendilerini güzel bir konuma getirdiler. ElectroMaster markası da bir gün bu konuma gelirse dönüp bu yoruma bakıp vay be diyebilirim.

D Çevrimdışı

Duman

Aktif Üye
10 Haz 2018
91
42
İki yıl sonra piyasa da olup olamayacağı belirsiz markadan televizyon almak kumar, alırsın yıllarca sorunsuz da çalışabilir bozulduğunda firmayı batmış kapı duvar da bulabilirsin. En basitinden kumanda kendi kendine bozuldu yada bir yerden düşürdün hasar gördü yeni kumanda almak istiyorsun acaba bulabilecek misin. Bir yazılımsal sorunun olduğunda destek alacabilecek misin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt