Elektrikli Süpürge Seçimi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Farklı tavsiye gelene kadar
Bı göz gezdir ? torbasızlara fazla merak salmani istemem. Philips servislerinden çok şikayet okuyoruz bunu da göz önünde bulundurarak servis ağı yaygın markalara bakmanı öneririm.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Vestel Yıldız A8100. Çok sessiz ve çekim gücü harika.Sadece halı süpürme aparatı halıda çok zor yürüyor,bu da yoruyor insanı.Bir milyonculardan daha basit bir aparat aldım o sorunu da öyle çözdük.Biz gayet memnunuz.Lakin şimdi fiyatlarına bakınca şaşırdım, 900 üstü olmuş.Biz 400 küsura almıştık.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Farklı tavsiye gelene kadar
Bı göz gezdir ? torbasızlara fazla merak salmani istemem. Philips servislerinden çok şikayet okuyoruz bunu da göz önünde bulundurarak servis ağı yaygın markalara bakmanı öneririm.
14 sene önce evlenirken Philips maraton aldım, hala çalıştığı halde artık plastik parçaları gevreyip kırıldığı için mecburen değiştirmek zorunda kaldım, hiç tereddüt etmeden gene maraton serisi aldım devam ediyorum, izlenim olarak teknoloji bir miktar iyileşmiş ancak malzeme kalitesi bir tık düşmüş gene de başka markaya bakmadım

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Tavsiye ederim, yakın zamanda A101'e gelecek veya geldi tam hatırlamıyorum, 650₺ olması lazım.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Bana da süpürge lazım. 11 senedir arçelik kanguru kullanıyorduk fakat artık her yeri dağıldı. Ben turbo başlığı olan, devir ayarlı ve hafif bir süpürge istiyorum. Çok derinlemesine inceleme şansım olmadı ama kime sorsam philips marathon diyor. Sizin fikriniz nedir, maraton un hangi serisinden almak lazım. Birde toz torbalı ve toz Torbasız hangisi mantıklı.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bana da süpürge lazım. 11 senedir arçelik kanguru kullanıyorduk fakat artık her yeri dağıldı. Ben turbo başlığı olan, devir ayarlı ve hafif bir süpürge istiyorum. Çok derinlemesine inceleme şansım olmadı ama kime sorsam philips marathon diyor. Sizin fikriniz nedir, maraton un hangi serisinden almak lazım. Birde toz torbalı ve toz Torbasız hangisi mantıklı.
14 sene ilk maratonu kullandıktan sonra, geçen ay yeniden xb9125 model maraton aldık, memnunuz, tavsiye ederim.
EK: xb kodlu seride en ucuzla pahalı arasında, motor ve filtre yönünden fark yok, koldan kumanda, ıvır zıvır aksesuar farkı var, bence serinin en ucuzu bile yeterlidir.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bu arada ben site çöplüğüne bırakırken emektarı hala çalışıyordu.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
14 sene ilk maratonu kullandıktan sonra, geçen ay yeniden xb9125 model maraton aldık, memnunuz, tavsiye ederim.
EK: xb kodlu seride en ucuzla pahalı arasında, motor ve filtre yönünden fark yok, koldan kumanda, ıvır zıvır aksesuar farkı var, bence serinin en ucuzu bile yeterlidir.
Hocam günaydın, turbo başlık ve devir ayarı var mı bu model de.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ayrıca yıl sonuna kadar yapılacak satın almada 5 yıl ücretsiz garanti fırsatı var ultimate serisi için ben faydalandım.

A Çevrimdışı

aspava_83

Yeni Üye
26 Ara 2020
10
40
Merhabalar , Elektrik süpürgesi için kafam da iki model belirledim. 1. sırada ki süpürge için çok fazla olumlu yorumlar var. Media markette yerinde görmek için gittiğim de 2- sırada ki rowentanın daha iyi olduğunu daha sessiz olduğu vs gibi şeylerden bahsetti kafamı karıştırdı. Sizce hangisi daha uygun / siz hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz.

1- PHILIPS XB9125/07 Marathon Ultimate 650W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Siyah
2-ROWENTA RO7689 5* Silence Force Torbasız Süpürge Silver

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt