Elektrikli şofben tavsiyesi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazın suyu çokta açsan ısıtırda kışın diş titrettirr 3. Seviyeye alırsın beklersin ki ısınsın musluğu kısarsın bu seferde basınç az diye cihazın emniyeti devreye girer ısıtmaz :deli1 Soğuk iklimlerde yaşıyorsanız daha iyi bir tercihte bulunabilirsiniz fakat -leri görmeyen nadiren 10 derece altına düşen bir yerdeyseniz tüm markalar aynı...
yaz kış -4 de ısıtıyor :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
DSC_0378.jpg
Ilıman yerler için ideal bunlar ,bizde halen var sökmedim,yedekte duruyor ,köyde de var,uzun yıllar kullandık ,İstanbul'da kardeşimde de var bundan,yıllardır kullanıyorlar.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
yaz kış -4 de ısıtıyor :ok
-4 derecede dış sıcaklıkta tesisatın iç su sıcaklığı kaç derece olur bilemiyorum ama bende yıllarca ihlas aura kullandım -4 te düzgün bir sıcaklık verebildiğini görmedim artık dogalgaz geldi söktük su ısıtıcıları da Karadeniz ikliminde kar yağdığında kar soğuklarında işe yaramadığı benim kendi kullanıcı tecrübemdir kitapçığında yazıyordur bu -4 gerçekte o derecelere meydan okuyamaz şahsi kanaatim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
-4 derecede dış sıcaklıkta tesisatın iç su sıcaklığı kaç derece olur bilemiyorum ama bende yıllarca ihlas aura kullandım -4 te düzgün bir sıcaklık verebildiğini görmedim artık dogalgaz geldi söktük su ısıtıcıları da Karadeniz ikliminde kar yağdığında kar soğuklarında işe yaramadığı benim kendi kullanıcı tecrübemdir kitapçığında yazıyordur bu -4 gerçekte o derecelere meydan okuyamaz şahsi kanaatim
Doğruya doğru eski şofbenler suyu fazla ısıtmıyordu şimdi üretilenler iyi ısıtıyor
Arzum da İhlasta kullandım ısıtmasını beğenmedim
Sonra ucuz bilinmeyen marka aldım 2 tane gayet iyi ısıtıyor
Boşa marka diye fazla vermişim

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
956
29
Benim önerim eğer soğuk iklimdeyseniz termosifon düşünün. Şofbenlerin en iyisi bile 7kw ile ısıtıyor. Dandik 7kw ile iyi 7kw arasında pek bir ısı farkı olmuyor. Ben köyde tazyik azaldığında devreye giren rezistans koruma emniyetini iptal ediyordum da anca kışın ısıtabiliyordu.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim önerim eğer soğuk iklimdeyseniz termosifon düşünün. Şofbenlerin en iyisi bile 7kw ile ısıtıyor. Dandik 7kw ile iyi 7kw arasında pek bir ısı farkı olmuyor. Ben köyde tazyik azaldığında devreye giren rezistans koruma emniyetini iptal ediyordum da anca kışın ısıtabiliyordu.
işim acele yoğun sıcak su ihtiyacı yoksa elektrikli şofben çok pratik gir çık hepsi bu kadar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri