Elektriğe Ve Zorunlu İhtiyaçlara Mega Zam

F Çevrimdışı

felisleo 

Aktif Üye
15 Kas 2021
97
38
zenginsin baya demekki ? 1 kilo 250 gram kadayıfa 330 tl verebilmek herkesin harcı değil ?

baklava bundan ucuz

altından mı yapılmış kadayıf ?

afiyetler olsun
Kadıköy Saray Muhallebicisinde fiyat bu :) Gerçekten kaliteli yapıyorlar ama fiyatı çok yüksek bence yine de insanın zoruna gidiyor.

Gerçi yeşil biber 50 TL olmuş, ucuz ne kaldı ki?

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
EN FAZLA 10 ADET VERİYOR .

yag.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geçen ay tüp gaz bitti baktım tüp 300 TL olmuş depodan elektrikli ocağı çıkarttım 1 aylık ,

Elektrik faturası ne kadar artacak elektrik hesaplı mı diye fatura geldi 303 TL 200 civarı geliyordu.

100 TL Fark etti 1 tüp 2 ay gidiyordu 300 TL Elektrikli ocakla 100 TL tasarruf yapmış olduk. :kiskis

Tüpgazın elektrikten hesaplı olması lazım ama tersine döndü tüpgaz lüx oldu ..

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Geçen ay tüp gaz bitti baktım tüp 300 TL olmuş depodan elektrikli ocağı çıkarttım 1 aylık ,

Elektrik faturası ne kadar artacak elektrik hesaplı mı diye fatura geldi 303 TL 200 civarı geliyordu.

100 TL Fark etti 1 tüp 2 ay gidiyordu 300 TL Elektrikli ocakla 100 TL tasarruf yapmış olduk. :kiskis

Tüpgazın elektrikten hesaplı olması lazım ama tersine döndü tüpgaz lüx oldu ..
gençken arkadaşlarla toplandığımız odada tüplü soba kullanıyordum haftada 1 tüp gidiyordu.bayağı zenginmişim.hayaldi gerçek oldu.dünya bizi kısakanıyor hop amerika yandan almanya vs at yalanı hala inanan bir kesim var ülkede akıl tutulması yaşanıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
gençken arkadaşlarla toplandığımız odada tüplü soba kullanıyordum haftada 1 tüp gidiyordu.bayağı zenginmişim.hayaldi gerçek oldu.dünya bizi kısakanıyor hop amerika yandan almanya vs at yalanı hala inanan bir kesim var ülkede akıl tutulması yaşanıyor.
Not: Tüpcü batmış dükkanı kapatmış bugün aradım ulaşamadım tanıdığa sordum .

Satışlar durmuş siparişler az gelince masraflara yetişememiş gecen sene devir almıştı dükkanı..

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Not: Tüpcü batmış dükkanı kapatmış bugün aradım ulaşamadım tanıdığa sordum .

Satışlar durmuş siparişler az gelince masraflara yetişememiş gecen sene devir almıştı dükkanı..
izmir gibi her tarafta domates yetişen yerde bile domates bugün 25 tl dı hala alkışlayanlara selam olsun.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Hadi yine iyiyiz dostlar yine 4 ayak üstüne düştük kedi misali. 2 milyon liralık ilk alacağımız sıfır evde faizler 0,99%. Acil ev almalıyız ???
çok kararsız kaldım bankadaki dövizin yarısını bozdurup 5 tane sıfır dairemi alsam yoksa hepsini bozdurup 10 tanemi sıfır daire alsam çok kararsız kaldım.şaka bir yana dün manavda çürük çarık bozulmaya başlamış ürünleri torbalamışlar satıyorlardı. millet kapışıyordu.insanların derdi karnını doyurmak bunlar ise hala bir avuç insanı mutlu etme çabasında.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
Piyasa durgun canlandırma ve gündem taktikleri .
Çok doğru bir karar parası olana parasını harcamak sistemi.
Bu sisteminde taktiği vardır .

Para parayı çeker.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Piyasa durgun canlandırma ve gündem taktikleri .
Çok doğru bir karar parası olana parasını harcamak sistemi.
Bu sisteminde taktiği vardır .

Para parayı çeker.

Yani söylesem yanlış anlaşılıyor sussam gönül razı değil.

Bunun neresi doğru karar Allah aşkına bir izah edin. Bu olanların normal, hatta durumu nispeten iyi olan vatandaşlarla zerre alakası yok. Yine yeniden birilerine rant kapısı, vatandaşın vergileri ile zengini daha da zengin etme projesi. 2 milyon 10 yıl ayda 28 bin lira ödemek demek. 28 bin lirayı sadece aldığı evin taksitine verebilecek gelire sahipler bu milletin yüzde kaçı. Kime hitap ediyor bu çok doğru karar. Anında neredeyse bütün müteahhitler zammı döşedi. Bu rantın babası değil de nedir. Piyasayı canlandırmak istiyorsan üreticiyi desteklersin, fiyat istikrarı sağlarsın, alım gücünü yükseltirsin, zengin ağalara hadi eller cebe dersin. Bak piyasa nasıl canlanıyor. Bugün olan ise bunların tam tersi. Bu ülke bütün yöneticilerin maaşı iki asgari ücrete indirilmeden düzelmez. Sokakta eksi yirmi derecede donanın halinden hamamdaki anlamaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt