Elektriğe Ve Zorunlu İhtiyaçlara Mega Zam

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Abartıyorsunuz.
- 1000 odalı tapu sahibi.

Yavhu aziz milletim hep şikayet hep şikayet, "hep mani mani mani" hep bu. Bu kardeşinize verin yetkiyi bakın görün mağarada yaşam nasıl oluyormuş.

- Erdoğanın ******n kılıyım

- Anami tayyip erdoğanla aynı yatakta yakalasam anamın kabahatidir.

- Bu milletin ta bir taraflarına koyacağım. (Liman - Tünel ve Köprü işletme sahibi memo cengiz)

Diyen tiplerin kullandığı oy sizin gibi garibanların kullandığı oy ile bir sayılıyor. Burada her bir gün ss de paylaşsanız boş.

Böyle geldi Böyle gider...

Kendinize bir vize çıkarın, baktınız vermiyorlar yüzme öğrenin. Her şey çok güzel olacak. 100 senedir olacak 100 senedir potansiyel var ama nah icraat.

Bunun adı demokrasi değil, hıyarlık. Çevrenizde şükreden ya da cuma günü "hayirli cumalar" diyen tipler varsa bırakın onlarla ilişkinizi kesin.

Allah varsa eğer ve kendisi bizi yukaridan görüyorsa bilin ki bu coğrafyayı çoktan siktir etti.

Bundan sonra orman kanunları geçerli...

10 puanlık IMDB komedi dizisi. 20 sezonluk...

Bütün küçük yeğenlerime ananızı babanızı kız arkadaşınızı siktir edin meslek öğrenin dil öğrenin ipsala dan yada bir tanker gemiside olsa uçan kuşlar - göc eden yunuslar misali gidin, Yoksa suriyeliler - afganlar ile birlikte el-habibi döner yemeye muhtaç kalırsınız diyorum

Memleketin bu hale gelmesinde mahallede 70 yaşında ki emekli ismet amcadan tut Ankara da ki genelkurmay başkanı, öğretmen, savci, avukat, takim elbisenin icine girince kendini adam zanneden siyasetciye kadar herkes suçludur.

Bu suça ortak olmak istemiyorsanız kendinizi kurtarın...

Alnınızın akıyla, hem zihnen hem yeri geliyor bedenen kazandığınız paranızın hesabını yapmak bu memleketin size yaptığı en büyük ayıptır. Bayrak mayrak vatan boş.

Seviyorum sizi forumdaşlar, tabii arada çürük yumurtalarda olsa.

Son düzenleme:
lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Abartıyorsunuz.
- 1000 odalı tapu sahibi.

Yavhu aziz milletim hep şikayet hep şikayet, "hep mani mani mani" hep bu. Bu kardeşinize verin yetkiyi bakın görün mağarada yaşam nasıl oluyormuş.

- Erdoğanın ******n kılıyım

- Anami tayyip erdoğanla aynı yatakta yakalasam anamın kabahatidir.

- Bu milletin ta bir taraflarına koyacağım. (Liman - Tünel ve Köprü işletme sahibi memo cengiz)

Diyen tiplerin kullandığı oy sizin gibi garibanların kullandığı oy ile bir sayılıyor. Burada her bir gün ss de paylaşsanız boş.

Böyle geldi Böyle gider...

Kendinize bir vize çıkarın, baktınız vermiyorlar yüzme öğrenin. Her şey çok güzel olacak. 100 senedir olacak 100 senedir potansiyel var ama nah icraat.

Bunun adı demokrasi değil, hıyarlık. Çevrenizde şükreden ya da cuma günü "hayirli cumalar" diyen tipler varsa bırakın onlarla ilişkinizi kesin.

Allah varsa eğer ve kendisi bizi yukaridan görüyorsa bilin ki bu coğrafyayı çoktan siktir etti.

Bundan sonra orman kanunları geçerli...

10 puanlık IMDB komedi dizisi. 20 sezonluk...

Bütün küçük yeğenlerime ananızı babanızı kız arkadaşınızı siktir edin meslek öğrenin dil öğrenin ipsala dan yada bir tanker gemiside olsa uçan kuşlar - göc eden yunuslar misali gidin, Yoksa suriyeliler - afganlar ile birlikte el-habibi döner yemeye muhtaç kalırsınız diyorum

Memleketin bu hale gelmesinde mahallede 70 yaşında ki emekli ismet amcadan tut Ankara da ki genelkurmay başkanı, öğretmen, savci, avukat, takim elbisenin icine girince kendini adam zanneden siyasetciye kadar herkes suçludur.

Bu suça ortak olmak istemiyorsanız kendinizi kurtarın...

Alnınızın akıyla, hem zihnen hem yeri geliyor bedenen kazandığınız paranızın hesabını yapmak bu memleketin size yaptığı en büyük ayıptır. Bayrak mayrak vatan boş.

Seviyorum sizi forumdaşlar, tabii arada çürük yumurtalarda olsa.
Elektriğe doğalgaza benzine yapılan zamla Imdb puanın şimdi ne alakası var?
bizimkisi bir aşk hikayesi, dizilere sığmaaaaz
yakında türk devletleriyle birleşeceğiz tek millet tek devleeeet olacağız. yakında hilafet tekrar gelecek,
hem türk coğrafyası hem de islam dünyasının lideri olacağız göreceksiniz bahane üretmek yok yola devam hedef 2023
to be continued...

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Elektriğe doğalgaza benzine yapılan zamla Imdb puanın şimdi ne alakası var?
bizimkisi bir aşk hikayesi, dizilere sığmaaaaz
yakında türk devletleriyle birleşeceğiz tek millet tek devleeeet olacağız. yakında hilafet tekrar gelecek,
hem türk coğrafyası hem de islam dünyasının lideri olacağız göreceksiniz üretmek yok yola devam hedef 2023
to be continued...
Hahahahaha
:)

İlahi bay Lemon. Neredennnn nereyeeeee

M Çevrimdışı

Misafir

Aktif Üye
10 May 2021
85
42
Nabız yokluyorlar şu an bana kalırsa yada hazırlık hükümet vatandaşın yanında her konuşmasında sadece bu zam yoklama şubatta sallama çok ses çıkarsa zamlara Başkan çıkıp müjde verecek vatandaşın elektriğinin % bilmem kaçını devlet karşılayacak diyecek seçim yatırımı

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
istanbul istanbul, @?ℐℒ?ℐℛℐℳ,

Kullanımı daha fazla azaltabileceğimi sanmıyorum, annem kalp hastası böbrek yetmezliği var yemeği ancak yapmakta, bulaşıkları elde yıkayamaz termosifon sürekli açık minimumda soğuk suyu kullanamaz. Ev klimalı 3 adet lg inverter klima mavcut 2 tanesi sürekli açık. Taşındığımız sene doğalgaz yoktu sonradan geldi ev o yüzden klimalı.

Bu kadar tüketime 600 kilovat normal bile insanlar daha sıcak olan izmirde bile aylık 1000 kilovat harcayanlar var. Gelecek ay 1300-1400 geleceğini adlı siteden hesaplayıp öğrendim teşekkür ederim.

Evde en çok elektrik tüketen cihaz termosifon tam bir canavar. Onun yerine hermetik şofben bağlatsam daha iyi olacak gibi.

12 daireli binada herkesin sayacı ayrı bağımsız luna marka monofaze sayaç.
ocak ve yıkanma için bir doğalgaz bağlatsanız iyi olur sanırım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
8 günlük zammın iadesi için THH şikayet ettim 26 TL zam yansıtımıştı bakalım karar ne çıkacak :kiskis

THH74df5500c2c3eedd.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben şikayet ettim ocakdan 8 gün almışım zamlı ödeyecekmişim madem dedim kasım ayıda aralık ayından 7 gün almış 7 günü ocaktan aldığım günlerden düşün dedim böyle çakalık olmaz gelen faturalar aralık ayı faturası aralık dönemine ait zamlı ücret alınmayacak diye açıklama yaptılar
şimdi ocakdan gün almışın diyorlar böyle saçmalık mı olur sanki günlük satıyorlar elektriği aylık fatura kesiliyor kendilerine göre mantıklı bir açıklama üretmişler aralık başnda açıklama yapmaları gerekliydi belki millet az kullanacaktı ama aralık başı açıklama yapsalardı enfilasyon 50 nin üzerinde çıkacaktı hem sistemi değiştirdiler saçma bir sistem getirdiler, şimdi millete öde diyorlar ülkenin başına eşkiya kesildi namussuzlar..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Benim faturda da var mı bi çakallık acaba, bir de ödedim ben bunu. Şikayet etsem birşey çıkar mı ?

P20118-104100737fdc7e6da3f537.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim faturda da var mı bi çakallık acaba, bir de ödedim ben bunu. Şikayet etsem birşey çıkar mı ?

P20118-104100737fdc7e6da3f537.jpg
Tüketici kanununda fatura dönemi değiştirilmez dönem faturasından farklı fatura kesilemez diye bir ibare var aralık dönemine ait faturadan
zam alınmayacak denildi fakat ocak ayından şu kadar gün almışınız denilip gelmeyen dönem ocak ayı için extra zamlı fatura kesldi .

Bana göre kesilen fatura hukuksuz onlara göre hukuki ocakdan gün almışık tüketici önceden bilgilendirilmeden tüketici alehine karar alınamaz alınsa dahi geçerli değildir diye biliyorum ben şikayet ettim THH'ye şikayet etmesi bedava şikayet edin itiraz edin gün almışın diye saçma sapan faturandırılma yapılmaz bana göre sistemin kendisi saçma ve karışık önceden uyarmadan sistem değişti vatandaş oyuna getirildi
Aslında tazminat davası bile açılabilir böyle bir sistem vatandaşa önceden bilgilendirme yapılmadan uygulanamaz bence..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri