ELECTROLUX BULAŞIK MAKİNESİ ÇALIŞMIYOR

U Çevrimdışı

ubb01

Yeni Üye
19 Ocak 2021
2
21
2020'nin son aylarında electroluxten bulaşık makinesi aldım ve defolu çıktığı için bir süre sıkıntı çıkarıp makineyi değiştirdiler (bu olayda anladım ki electrolux teknik servis elemanları ve müşteri hizmetleri çalışanları markaya yakışacak kişilikte değil).Yeni makine 0 kutusundan çıktığında içinde su lekeleri vardı ve test yıkaması olabilir bir şeyi yok 0 makine dediler ve 0 makine gibiydi fakat eski defolu makine gibi yıkıyamıyor, zamanlamasından daha önce kapağını açıyor gibi gözüme batan ama bir kez daha o insanlarla muhatap olacak kadar ciddi hatalar olmadığını düşünerek sıkıntı etmedim. Az önce makineyi açtığımda ise ışıkların tamamı yanıp sönüyor, program değiştirme veya herhangi bir komut işe yaramıyor. Sizce sıkıntı neyden kaynaklı, ciddi bir şey olabilir mi? Yarın teknik servisi çağıracağım. Şimdiden teşekkür ederim. Video eklenmediğinden ekleyemiyorum ama buradaki öndeki ekranda programda en baştakinin ışığı ve saat ışığı yanıp sönüyor

U Çevrimdışı

ubb01

Yeni Üye
19 Ocak 2021
2
21
Teşekkür ederim. Fişi prizden çıkarmamız söylendi ve uzun uğraşlar sonucu çıkardığımızda prizin yandığını gördük. Neyseki metal kısımlarına zarar gelmemiş sadece plastiğin bir kısmı yanmış ve yangına sebep olmamış. Elektrikçi gelip priz ve fiş konusunda yardımcı olacak ama servis fiş ucundaki plastik yandıysa değiştirmeyip kullanmamızı öneriyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teşekkür ederim. Fişi prizden çıkarmamız söylendi ve uzun uğraşlar sonucu çıkardığımızda prizin yandığını gördük. Neyseki metal kısımlarına zarar gelmemiş sadece plastiğin bir kısmı yanmış ve yangına sebep olmamış. Elektrikçi gelip priz ve fiş konusunda yardımcı olacak ama servis fiş ucundaki plastik yandıysa değiştirmeyip kullanmamızı öneriyor.
Kaliteli bir fiş kullandıktan sonra sıkıntı olmaz bence. Ne dersin A Adem Helvacı ?:alala

Asıl merak ettiğim şey bu makine alınalı ne kadar zaman oldu?
Yeni bir makine ve bu kadar kısa sürede böyle sorunlara gebe kalması hiç hoş gelmedi gözüme.
Umarım priz ve fiş değiştiğine sorununuz çözülmüş olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt