Ekranda mürekkep dağılması

K Çevrimdışı

kimyagerdem

Yeni Üye
1 Kas 2021
25
100
Arkadaşlar merhabalar. Ekranın ortasında mürekkep benzeri lekeler oluştu. Tv'yi gece kapatip sabah açtığımda lekeler küçülmüş oluyor ancak bi süre çalıştıktan sonra lekeler daha belirgin hale geliyor. Uzun süre tv kapalı dursa bu lekeler tamamen yok olur mu yoksa bu sorunun geri dönüşü yok mu artık? Adem Helvacı Adem Helvacı

IMG_20211101_134409.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Olan bizim 5 bin tl'ye oldu ?
Benzer bir sorun yaşayan arkadaşlar kesinlikle denemeli bence.
Belki sorun tekrar eder birşey olmuş piksellerde kırılma olmuş aynı yere yığılmış kapalı kalmanın etkisiyle
Kuruma çekilme gibi pikseller yerine oturmuş sorun ortadan kalkmış gibi görüyor ama tekrar edebilir.
Hem fazla mal göz çıkarmaz :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Kaplamıştıdan kastım yukarıdan aşağı boydan boya anlamında demiştim. Tüm ekranı kaplamış olarak anlaşıldıysa benim hatam. Tv izlenmez duruma gelmişti ama
Yoo,rica ederim hata değil ,ben anlamıştım ne demek istediğini ,çünkü aksa aksa aşağı akar mantıken :ok
Ama demek ki akma değil(miydi) belki de.Peki hiç iz falan da yok değil mi ,gerçi fotoyu büyültüp baktım ,göremedim iz falan ,canlı bakınca da görünmüyorsa büyük ihtimalle yedek tv olacak gibi ikisinden biri ,gerçi 5000TL de az değil bu zamanda.

K Çevrimdışı

kimyagerdem

Yeni Üye
1 Kas 2021
25
100
Yoo,rica ederim hata değil ,ben anlamıştım ne demek istediğini ,çünkü aksa aksa aşağı akar mantıken :ok
Ama demek ki akma değil(miydi) belki de.Peki hiç iz falan da yok değil mi ,gerçi fotoyu büyültüp baktım ,göremedim iz falan ,canlı bakınca da görünmüyorsa büyük ihtimalle yedek tv olacak gibi ikisinden biri ,gerçi 5000TL de az değil bu zamanda.
Tüm renklerde inceledim ancak sorun tamamen ortadan kalkmış. Dediğiniz gibi yedek tv oldu bu artık. Ben maç izlerken valide hanım dizisini izler o tv'de artık :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Tüm renklerde inceledim ancak sorun tamamen ortadan kalkmış. Dediğiniz gibi yedek tv oldu bu artık. Ben maç izlerken valide hanım dizisini izler o tv'de artık :)
Biraz da gülelim :)
Valide yazınca ,senin yaşa baktım 98 yazıyor ,aaaa dedim maşallah :hihi
Tabii Allah uzun sağlıklı ömürler versin,ben dahil cümlemize :ok

alodan-176.png

K Çevrimdışı

kimyagerdem

Yeni Üye
1 Kas 2021
25
100
Biraz da gülelim :)
Valide yazınca ,senin yaşa baktım 98 yazıyor ,aaaa dedim maşallah :hihi
Tabii Allah uzun sağlıklı ömürler versin,ben dahil cümlemize :ok

alodan-176.png
Forum sitelerine üye olurken doğum yılına Cumhuriyet'in doğum yılı olan 1923'ü yazıyorum genelde. Niye bilmiyorum ama böyle saçma bi gelenek oldu bende ?
Allah herkese uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah.

Geri
Üst Alt