Eeeeeeyyy Akigo35 lafım Sana, Başaramayacaksınız!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Söyle o Hollanda Başbakanı olacak olan Arthur Lutter King denen gâvur'a, Ezanımızı susturamayacaklar, Bayrağımızı indiremeyecekler, Vatanımızı bölemeyecekler. ??

Onların doları avrosu var ise, bizim de YEM TEM MEM imiz var hamdolsun.

Bu arada Avro 20, Dolar 18 olmuş bize vız gelir tırıs gider bakın Hülya bacımız da ekonomik reçeteyi yazmış günde bir gevrek yiyerek bu arthut marthur denen zatın ağzının payını vereceğiz. Vatandaşımız sokakta mikrofon uzatıldığında ''Erdoğan başımızda olsun ben çöpten ekmek toplayıp yemeye razıyım'' diyor siz nerede bulacaksınız böyle aziz bir Millet?

Başaramayacaksınız :rant

20211220_162916.jpg
20211220_183113.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben var çok çok mutlu olmak sevinmek Tam gaz Devam diyorum .... R.T.E'yi destekliyorum Arkasındayım faiz haram..

Savcısı Hakimi Askeri polisi Vatanını seven namuslu korkusuz kimse yok mu diye kimse ağlamasın... Başkanımız var Dünya'ya Bedel

Savcı'da Hakim'de Asker'de Poliste'de Recep Tayyip Erdoğan'dır Herkes susacak O konuşacak Başkanım çok yaşa. Uzun Adam Dik dur Eğilme...

Millet seninle Gurur duyuyor Avrupa inliyor dünya seni dinliyor yıkamayacaklar onların dövizi varsa bizimde imanımız var.....

O bizden biri içimizden geldi yokluk nedir iyi biliyor zamanında Allah onu sınadı sabretti direndi mükavatını aldı... bizlerde sabretmeliyiz..

Bu günlerde geçecek Allah bizimle bereketli günler yakındır sabrın sonu selamettir ... olası bir erken secimde oylar AK Partiye ...

Sandıkları patlatıyoruz... Allahın izniyle 1 dolar 10 TL Olacak Dünya Reisin önünde eğilecek.. Reis Emri Yukardan Merkezinden alıyor...

........................................Nerden Nereye.........................

RTE.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bursa'da ekmek 3 TL oldu bugün soğan 1.49 TL cik indirimde 50 kg soğan =75 TL Günde 3 ekmek alsak ayda 30 ekmek=90

75+90=165 TL'ye karnımız doyar kişi başı 80 TL gıda masrafı var soğan deyip geçmeyin korana'dan korur sağlıktır soğan...

Yeni formül soğan ekmek çok tutacak hesaplama yöntemi çay simit hesabı değil soğan ekmek diye hesabı yapın gayri.... :haha

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Bursa'da ekmek 3 TL oldu bugün soğan 1.49 TL cik indirimde 50 kg soğan =75 TL Günde 3 ekmek alsak ayda 30 ekmek=90

75+90=165 TL'ye karnımız doyar kişi başı 80 TL gıda masrafı var soğan deyip geçmeyin korana'dan korur sağlıktır soğan...

Yeni formül soğan ekmek çok tutacak hesaplama yöntemi çay simit hesabı değil soğan ekmek diye hesabı yapın gayri.... :haha
Bizim fırınca henüz uyanmadı galiba, 5 TL'ye 2 ekmek aldım büyük kardayım :hihi

Yalnız, lahmacun içi hazırlayıp dondurucuya atmak üzere kasaba gittiğimde, geçen hafta 85 TL olan kıymanın 98 TL, kuşbaşının da 105 TL olduğunu gördüm.
Antrikot 125 TL yazıyordu, halbuki geçen yıl 75 TL'ye alıyorduk.

Van Nistelrooygiller bence durumdan memnundur hatta sloganlarını ''We Houden Van RTE'' olarak bile değiştirebilirler ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben uyku sersemi nasları naaş'lar diye okudum lanet olsun yinemi derken bi baktım boş habermiş yanlış okuduğuma sevindim ..

Şıkıştıkça yukarası adres gösterilmez Allah herşe'ye alet edilmez ... birgün Allah çarpacak korona diye illet geldi tüm dünya'ya..

İnsanlar anlamıyor Dünyayı hep birlikte yok ediyoruz Koronayı fırsat bilip ondan bile para kazanmanın hesabını yapıyor insanlık...

İnsanlığın bittiği yerde Allah ne yapsın insan için önce insan olmasını bilsin sonra Allah desin..............

Geri
Üst Alt