e-devlet adıma şirket kurulmasın servisi

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu hizmeti kullanarak Merkezi Sicil Kayıt Sistemi'nde kayıtlı, sahibi / ortağı / yetkilisi olduğunuz ticari işletme veya şirket bilgilerinize erişebilirsiniz.

Bu yeni gelen sistemle kimse sizden habersiz veya sizin adınıza şirket kuramayacak.

Link:

Yeni Başvuru Yapma Kısmından Aktif Halen Getirin.
Görsel:
Screenshot_20220102-195537_Kiwi-Browser.jpg

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Güzel paylaşım,teşekkürler. Keşke siyasi parti üyeliklerinede böyle kapatma gelse. Kontrol edin arkadaşlar, yakın bir arkadaşımı ismini vermek istemediğim o parti üye yapmış ? Çocuk uyardıda baktık kendimize.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
198
39
Uygulama içinde erişim izni vermiyor. Böyle önemli konular artık uygulamaya gelmeli. Tarayıcılar pek güvenli değil

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Güzel paylaşım,teşekkürler. Keşke siyasi parti üyeliklerinede böyle kapatma gelse. Kontrol edin arkadaşlar, yakın bir arkadaşımı ismini vermek istemediğim o parti üye yapmış ? Çocuk uyardıda baktık kendimize.
Yargıtay bölümünden üyelik silme işlemi yapılıyor. Ben silmiştim. E-devlette siyasi parti üyeliği silme şeklinde aratın çıkan menüden silebilir.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Aslında mevzu edevletten siz onay vermeden parti üyesi yapılmaması. Yinede teşekkürler bilgi için.
Rica ederim. Evet dediğiniz gibi olmalı aslında. Hatta telefon, internet aboneliği gibi banka hesabı gibi şeylere de gelmeli. Daha önce adıma başka bir şehirde açılmış banka hesabı olduğunu öğrenmiştim gidip kapattırdım. Bu nasıl olur dediğimde net bilgi veremediler.

Geri
Üst Alt