Dünya Kupası Çekilişli REGAL TV kampanyası *** Brezilya - Sırbistan Maçı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

27 Haziran tarihinde Moskova da oynanacak Breziyla Sırbistan maçına 4 çiftin gidebileceği bir kampanyayı içeren REGAL TV çekiliş hakkına dair aşağıda size bilgi paylaşıyorum.

Daha sonra REGAL TV lerin model ve özelliklerine dair de Tek Tek konuları açmaya başlayacağım.

Regal’den 4K TV alan tüketiciler, Dünya Kupası Grup Maçı çekilişine katılım hakkı kazanacak. Kazanan 4 çift 27 Haziran tarihinde Moskova’da oynanacak BrezilyaSırbistan Grup Maçı’na gönderilecek. Moskova’da 3 gece-4 gün’lük bir seyahate katılmaya hak kazanacak. 

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 1 Mart-30 Nisan 2018 

Regal Dünya Kupası Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? 

 Öncelikle Regal’den birbirinden üstün özelliklere sahip 4K TV serisinden birini almalısınız. Kampanyaya dahil olan ürünler aşağıda belirtilmiştir. 

 Ürün kurulumundan sonra, kurulum için sisteme kaydedilmiş olan cep telefonunuza “Kurulum Teyit SMS”i ve SMS içerisinde “Kurulum Kodu” gelecektir. 

 Regal’in internet sayfası regal-tr.com’a girerek “Dünya Kupası Kampanyası Katılım Formu” nu doldurmalısınız. 

 Dünya Kupası Katılım Formu’nda adınızı,soyadınızı, kurulum için ilettiğiniz cep telefonunuzu ve size SMS le iletilen kurulum kodunu girmelisiniz. 

 Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması durumunda, kampanyamıza katılmış olacaksınız. 

 Kampanya 30 Nisan tarihinde sona erecektir. Kazanan talihliler 11 Mayıs tarihinde Milliyet gazetesinde duyurulacaktır. 

 Kampanya 1 Mart-30 Nisan 2018 tarihleri arasında satın alınan, 1 Mart-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında montajı yapılan ürünler için geçerlidir. 

 Kampanyaya son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018 saat 23:59’dur. 

Değerli, tavsiyeforumu üyeleri;

Kampanya neleri kapsıyor? Bu adamlar bizi buradan havaalanına, oradan maça götürüp, oradan da ''haydi bitti geri dönüyoruz'' mu diyecekler soruları benim de aklıma geldi ve bir kaç görüşme yaptım sizler için detaylı bilgi edindim. aşağıya size aktarıyorum.

Dört çift için geçerli olan DÜNYA KUPASI MAÇI GEZİ PROGRAMI 25.06.2018 -28.06.2018 tarihlerinde Moskova’da 3 gece 4 gündüz, 4 yıldızlı Hotelde oda kahvaltı konaklama, Brezilya-Sırbistan Dünya Kupası maçı için giriş bileti, İstanbul - Moskova-İstanbul gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve havaalanı vergileri, Havaalanı – Otel – Havaalanı, Otel-Stadyum, Stadyum-Otel transferleri, yarım günlük şehir turu ve 3 adet akşam yemeği bu organizasyona dahildir. 

Kazanan talihliler 11.05.2018 tarihli Milliyet gazetesinde duyurulacaktır. 26.05.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10.06.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Tüm katılımlarda Şifre-Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması 
halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. 

Arkadaşlar Kazanan kişi, satış faturasında yazan isim olacaktır ve yanında kimin gideceğine, 18 yaşını geçmiş olması şartı ile kendisi karar verebilecektir.

Ben biraz araştırdım ve bir çift için dahi bu organizasyonun TL bazında değeri 22.000TL dolaylarında çıkıyor.

Benim aktarmayı atladığım bazı durumlar var ise sizlerden geleceksorulara göre hem cevapları öğrenir hem de bu mesajı revize edebilriim.

Ben futboldan zerre kadar anlamam ancak çevremdeki futbolseverlerin nedense oldukça heyecanlandığı bir kampanya bu.

Özellikle 40'' 43'' gibi TV leri dahi bu kampanyaya dahil olması sevindirirci diye düşünüyorum.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
Cvp: Dünya Kupası Çekilişli REGAL TV kampanyası *** Brezilya - Sırbistan Maçı

Ado' Alıntı:
@ado kardeşim sende benim gibi saçları ağartmışsın :)) bu arada benim yaş 47 :)) ama teknolojiye ilgim çok fazla..bu regal 55r8560u hakkında bilgi verebilirmisin rica etsem..teşekkürler..(hala tv alamadım bu arada)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

naftalin34' Alıntı:
Ado' Alıntı:
@ado kardeşim sende benim gibi saçları ağartmışsın :)) bu arada benim yaş 47 :)) ama teknolojiye ilgim çok fazla..bu regal 55r8560u hakkında bilgi verebilirmisin rica etsem..teşekkürler..(hala tv alamadım bu arada)

Azizim ağarmasını geçtim kafamızda 3-5 tel durduğu için seviniyoruz artık :jeo:

55R8560 model üretim SAMSUNG VA panel ile yapıldı. (V10113638) 1800hz smr (hmr) değeri + VA panel + HDR10 ile özellikle Futbol müsabakalarında da size keyif verecek bir model diye düşünüyorum. Dahili wifi ve widi desteği ile BT nin  aktif olması da interaktif kullanıma keyif katacaktır.

Aslında 8560 modelden ben çok büyük beklentilerim olduğunu dile getirmiştim forumda ancak bir arkadaşımız (LG IPS panelli olan) gölgelenme şikayetini dile getirmişti forumumuzda.

Listedeki 20273744 pazarlama kodlu ürün benim size yukarıda verdiğim koddaki üründür zaten.

Anladığım kadarıyla bu REGAL üretimde FUTBOL içeriği nedeniyle SAMSUNG VA panel tercih edilmiş. Zira genelde REGAL tv lerde LG IPS panellere daha çok denk geliyoruz.

Belki dikkatinizi çekmiştir VESTEL kadar REGAL tv lere de oldukça ağırlık vermeye başladım zira TV kanadında da Beyaz eşyada olduğu gibi hem kozmetik, hem dizayn, hem içerik, hem de özellik anlamında neredeyse VESTEL üretimleri kadar yüksek özellikli ama daha ekonomik modeller sunuyorlar bize.

Bu şekilde ataklar ile öne çıkan hangi marka olursa olsun o bizim işimize gelir tüketici olarak :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

balkan' Alıntı:
Wcg hdr olan model var mi regal de? Alip kurtulayim artik:)

O ve daha fazlası şimdilik sadece 9650 de var, şu gizemli bir türlü bulunamayan tv :jeo:

sulkay Çevrimdışı

sulkay

Yeni Üye
21 Mar 2018
7
31
55r8560 sipariş verdim konyada 1 bayiden 1 haftaya kadar konyaya gelecek ve kurulumu yapılacak. Size en hızlı şekilde inceleyip bilgi vereceğim arkadaşlar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
55r8560 sipariş verdim konyada 1 bayiden 1 haftaya kadar konyaya gelecek ve kurulumu yapılacak. Size en hızlı şekilde inceleyip bilgi vereceğim arkadaşlar...

Bu bizim için gerçekten çok güzel bir gelişme zira ciddi anlamda tüketici görüşlerinin daha önemli olduğu bir platformdur burası.

Benim inceleme imkanı bulamayıp, buna keza çok umutlu olduğum modellerden birisidir bu tv.

Mümkün olan en kısa zamanda görüşlerinizi bekliyoruz azizim :)

sulkay Çevrimdışı

sulkay

Yeni Üye
21 Mar 2018
7
31
Ustam tv elime ulaşmadı halen fakat bikaç sorum olacak size. Yukarda bahsetmişsiniz ips panel ve va panel diye, şimdi benim bu sipariş etmiş olduğum ürünün hangi panele sahip olduğunu bilmiyorum ama benim için özellikle futbol ve play station performansı önemli bu ikisi içinde va mı yoksa ips mi önerirsin. Ayrıca Regalin tüm televizyonları Vestel smart center ile geliyor bu konuda bilgim var fakat ekstra uygulama yüklemek için neler yapmam gerekir. Örneğin iptv, beinconnect gibi center da bulunmayan uygulamalar. Vereceğin tüm bilgiler İçin teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ustam tv elime ulaşmadı halen fakat bikaç sorum olacak size. Yukarda bahsetmişsiniz ips panel ve va panel diye, şimdi benim bu sipariş etmiş olduğum ürünün hangi panele sahip olduğunu bilmiyorum ama benim için özellikle futbol ve play station performansı önemli bu ikisi içinde va mı yoksa ips mi önerirsin. Ayrıca Regalin tüm televizyonları Vestel smart center ile geliyor bu konuda bilgim var fakat ekstra uygulama yüklemek için neler yapmam gerekir. Örneğin iptv, beinconnect gibi center da bulunmayan uygulamalar. Vereceğin tüm bilgiler İçin teşekkür ederim.

Bu tv lerde maalesef akıllı telefonlarımızda olduğu gibi uygulama yükleme avantajı yok.
Ayrıca PS için de Futbol için de en çok önerdiğimiz elbette VA paneldir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri