Dublex lazer yazıcı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sık kullandığınız bir ürün muhtemelen, o yüzden tonerinde çip derdi olmayan bir ürün bakın derim.
Sanırım Ricoh'lar buna elverişliydi. Ya da Konica Minolta.
Bilinmeyen markalara fiyat uygunluğu nedeniyle bulaşmayın, servis ve yedek parça sorunu yaşayabilirsiniz.
Çok alanım olan bir konu değil o yüzden ne söylesem yalan olur.
Copy Center sahibi bir tanıdığınız varsa ona danışın derim.

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Lazer yazıcıların orjinal tonerleri inanılmaz fiyatlara yükseldi.Bu size çok büyük masraf olur.Muadil tonerli lazer yazıcı kullanırsanız o zaman hesaplı olabilir ama o tonerlerde yazıcıyı kısa bir süre sonra bozabilir.
Renkli baskı kalitesi lazer yazıcılarda daha iyidir ama ben maliyetten kaçtığım için ofise Canon G7040 megatank yazıcı almıştım.

P Çevrimdışı

promet

Yeni Üye
23 Eyl 2020
7
38
bence bu konuyu bulunduğunuz bölgedeki fotokopi, lazer yazıcı ve tonerlerle uğraşan firmaya sormak en iyisi olacaktır, eğer yakınınızda yok ise toner dolumu yapan sitelerden birine ulaşın bence. bir yıl önce sormuş olsaydınız canon lbp 212 alın derdim çünkü toneri 100tl altında drum üniteside toner ile birlikte (şuan piyasada yok). şuan pek çok yazıcının drum ünitesi ayrı toneri ayrı, aslında malzeme kalitesi açısından bu daha iyi fakat malesef ülkemizde maliyetli.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada ben evde epson l365 mürekkep tanklı kullanıyorum, orjinal mürekkep tanklı gerek fotoğraf kağıdına baskı gerekse normal çıktı (dubleks olmamak kaydıyla) çok rahat kullanıyorum orjinal mürekkepleri hem çok uzun ömürlü hemde çabuk bitmiyor. wifi+usb li

biraz araştırıp geri geldim cevap yazmak için, dubleks olmamakla birlikte Canon i-Sensys LBP6030B tavsiye ederim tonerini her yerde çok uygun fiyatla bulabilirsiniz.

tabi wifi desteği unutmadan bir önceki yazıcıyı önermişim, çok fonksiyonlu ve toneri ucuz olan ama sizin bütçeyi aşan bir yazıcı tavsiye edeyim Canon MF237W. bu yazıcınında tonerini peynir ekmek kadar yaygın ve ucuza bulabilirsiniz

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt