Dsmart Go Uygulaması Kayboldu

H Çevrimdışı

hobbs

Yeni Üye
9 Ağu 2019
8
Merhaba, Daewoo 55DM54U (MB180E Anakart) model televizyon üzerinden sürekli kullandığımız Dsmart Go uygulamasına 2 gündür erişim sağlayamıyoruz. Dsmart Go uygulaması, sistemde yer alan Market ve App Store uygulama mağazalarında da görünmüyor. Uygulama bir anda televizyondan kayboldu.

Vestel müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde, cihazı sıfırlamanın işe yarayabileceği belirtildi. Ben de kendilerine, eğer uygulama sistemde yer alan uygulama mağazasından kaldırıldıysa sıfırlamanın bir işe yaramayacağını, ayrıca da uygulama halihazırda zaten mevcutsa uygulama mağazasında görüntüleyebileceğimi ifade ettim. Uygulamanın an itibariyle mağazada bulunduğunu teyit eder misiniz diye sordum. Menu+4725 ekranının fotoğrafını istediler ve teknik birimin dönüş yapacağını söylediler.

Dsmart ile iletişime geçtiğimde ise uygulamanın kaldırılmadığını ve kullanımda olduğunu, Vestel ile irtibat kurmam gerektiği belirtildi.

Sizin bu konudaki görüşleriniz/çözüm önerileriniz nelerdir? Televizyonu sıfırlamadan çözüm bulma imkanı mevcut mudur?

Şimdiden konuyu okuyan ve cevap veren herkese teşekkür ederim.

Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest

IMG-20220610-WA0000.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
Uygulama mağazasına baktınız mı? Sıfırlama işe yarıyor bazen. Kanal listesi yedeklemek kolay iş, menüden bulabilirsiniz.

H Çevrimdışı

hobbs

Yeni Üye
9 Ağu 2019
8
Bende de foxplay ve D-Smart go uygulaması gitti
Anlaşılan yazılım/güncelleme kaynaklı genel bir durum. Umarım ekstra işlem yapmaya gerek kalmadan kendiliğinden durum düzelir.

Çalışma da olabilir.
İsterseniz birkaç gün bekleyin.
Ya da TV'yi sıfırlayın, siz bilirsiniz.

L leventk1975 H hobbs

Şu aşamada biraz daha beklemeyi tercih edeceğim, ilginiz için teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
Anlaşılan yazılım/güncelleme kaynaklı genel bir durum. Umarım ekstra işlem yapmaya gerek kalmadan kendiliğinden durum düzelir.
Bazen mesela mağaza açılmıyor, bir süre sonra açılıyor, arka planda çalışma yürüttükleri için erişime kapatılmış oluyor.
DSmart uygulaması da öyle olabilir belki. Bendeki TV eski o yüzden kontrol edemiyorum.

H Çevrimdışı

hobbs

Yeni Üye
9 Ağu 2019
8
Herhangi bir işlem gerçekleştirmedim, bugün itibariyle uygulama hem uygulama mağazasında hem de ana ekranda yeniden belirdi ve kullanılabilir durumda. Umarım aynı sorunu yaşayan herkesin problemi çözülmüştür.

L Çevrimdışı

leventk1975

Yeni Üye
9 Nis 2020
4
49
Dsmart go uygulaması tekrar geldi ama foxplay uygulaması hala yok. Aynı sorunu yaşayan var mı

Geri
Üst Alt