Dsmart Dolandırmaya Yemin Etmiş

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
Merhaba arkadaşlar. Bugün hayatımda hiç olmadığı kadar ilginç ve rezil bir durumla karşılaştım. Dsmart isimli rezil firma tüketiciyi mağdur etmeye yemin etmiş gibi duruyor. Biliyorsunuz bu ssport kanalları gittikten sonra bende taahüt sürem bittiği için 14.09.2022 tarihinde iptal talebi verdim ve yayınlarım kesildi 21.09.2022 tarihinde ise iptal işlemim tamamlandı. 22.09.2022 tarihinde ise modül cihazımı evrak karşılığı D-Smart'a teslim ettim ve hiçbir ilgim kalmadı DSmart firması ile ancak bugün tarafıma iletilen faturada 14.09-30.09 ve 01.10-31.10 yani 14 Eylül sonrası ve ekim ayı faturaları yer almakta müşteri hizmetlerini aradığım da Kader ismindeki hanımefendi hiçbir açıklama yapmadığı gibi dalga geçer gibi sesini yükselterek ödeme yapmam gerektiğini anlatıp eylülde iptal de etsem ekimin faturasının kesildiğini anlattı bende tekrar arayarak ses kaydı yapacağımı söyledim ama ilgili birime ilettiklerini benim faturayı ödeyeceğimi söyleyip durdular. Hakem heyetine gitsem evet ücreti alırım ancak bunlar deli dumrul gibi olmuş ne kanıun ne yasa tanımıyorlar bu firmadan uzak kalmakta fayda var.

1dxd.jpg

222827bd66dfcf83c72.jpg

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
yıllarca dsmart interneti ve uydu modülünü kullandım .internet hızında problemler yaşayınca defalarca müşteri temsilcisi ile görüşmeme ücretli servis yönlendirmelerine rağman sorun çözmediler bende hem interneti hemde modül üyeliğimi sonlandırdım e devlet üzerinden. kurtuldum ohbe dünya varmış.

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
bende iptal ettim ama iptal etmeme rağmen adamlar fatura gönderiyor şaka gibi yine aradım siz ödeyin faturayı biz ********* diyorlar müşteri memnuniyeti yok dolandırmaya çalışıyorlar.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
para ile tv izleme işini ilk çıktığı günden beri bir türlü sevemedim ve şuana kadar hiçbir paralı tv platformuna üye olmadım. ne cem uzanın ilk maç şifreli kanalı 14 Tv ye ne Cine Tv ve de ne türeyen netflxxx-exxxxxx vesaire paralı medya platformlarına, yahu hem zamanımızı çalacaklar üstüne de paramızı çalıyorlar, kimse kusura bakmasın, tv izliyorsam zaten reklam, sponsorluk vesaireden parayı götürüyorlar, niye üstüne birde ben para vereyim ki?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
D smart son demlerini yaşıyor sanırım

Yayınları kesilen kişilerden ücretli servis göndererek haksız kazanç elde ediyor

Geçen hafta bir yakınımın başına geldi D-Smart kullanıyor ücretli film kanalları açılmaz olmuş müşteri hizmetleri ücretli servis göndermenin peşinde uydu çanağı yada cihazınız da arıza var burdan bişey yapamıyoruz diye oda kabul etmemiş ben zaten para ödüyorum her ay servis için niye para vereyim sizi şikayet edecem demiş kapatmış telefonu

Bunun sonrasında beni aradı bende cihazı fişten çektirip geri taktırdım bütün kanallar geri geldi

Servis gelip aynı işi yapacaktı üstüne birde para alacaktı müşteri hizmetleri deseki fişten çekip geri takın bir öyle deneyelim hiç problem olmayacaktı esasında belkide bu işlemi yaptırmaları yasaklandı orasını da bilemeyiz

Bizde böyle bir durum yaşadık

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
D smart son demlerini yaşıyor sanırım

Yayınları kesilen kişilerden ücretli servis göndererek haksız kazanç elde ediyor

Geçen hafta bir yakınımın başına geldi D-Smart kullanıyor ücretli film kanalları açılmaz olmuş müşteri hizmetleri ücretli servis göndermenin peşinde uydu çanağı yada cihazınız da arıza var burdan bişey yapamıyoruz diye oda kabul etmemiş ben zaten para ödüyorum her ay servis için niye para vereyim sizi şikayet edecem demiş kapatmış telefonu

Bunun sonrasında beni aradı bende cihazı fişten çektirip geri taktırdım bütün kanallar geri geldi

Servis gelip aynı işi yapacaktı üstüne birde para alacaktı müşteri hizmetleri deseki fişten çekip geri takın bir öyle deneyelim hiç problem olmayacaktı esasında belkide bu işlemi yaptırmaları yasaklandı orasını da bilemeyiz

Bizde böyle bir durum yaşadık
Kesinlikle son demleri iyice bozdular hem içerik kanal olarak hem müşteri hizmetleri olarak rezillikten başka birşey değil bugün aradım faturanız oluşmuş ödeyeceksiniz gidin yasal yollara başvurun dediler.

Geri
Üst Alt