dsmart dfix kullanabilirmiyim

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Modul girişi olsa ve uydu girişi olsa dahi Dsmartdan yayın alamıyorsunuz.
Benim Samsung televizyonda her ikisi olmasına ragmen modül ile dsmartın verdiği receiver olmadan modul aracılığı ile yayın alak istedim. Dsmart teknik servis ile görüştüm. İmkansız oldugunu söylediler.
Kendi verdikleri cihaz olmadan yayın alamıyormusum. Modulden bahsettim olmaz dediler.

Aslında mümkün fakat kart kopyalama ihtimaline karşılık bunu sağlamıyorlardır.
Yoksa teledünyada modül ile kullanım mümkü bildiğim kadarıyla? Sota Sota

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
crysannche crysannche, denediniz mi peki, kendi ürünlerini satmak için böyle bir bilgi verebilirler ki konuda bahsi geçen firma d-smart, sözlerinin hiçbir güvenilirliği ve bağlayıcılığı yok benim nazarımda.

crysannche Çevrimdışı

crysannche 

Yeni Üye
8 Mar 2018
35
50
Ben modul ile denedim ama yayın alamadım.
İmkansız diye bir şey yoktur. Mutlaka bir program ya da yazılım ile bu iş çözülebilir.
Ama Dsmartın buna karşı bir engeli varmıdır bilemiyorum.
Teknik servis ile bu konuda bilgi alışverişinde bulundum ama dediğimin olamayacağını ve mutlaka kendilerinin vermiş oldukları cihazı kullanmak zorunda oldugumu belirtdiler.
Çok sükür uyeliğim bu ay sona eriyor da aboneliği bitiriyorum.Outdoor Channel ve History Channel hariç hiç bir kanalı izlemiyorum ve sırf bunun icin aylık 49 tl para ödüyorum. 2 kanal icin bu para inanılmaz fazla.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Umut Barış Umut Barış, kızılötesi alıcı/vericiden kasıt nedir burada. en basiti kumandanın çalışabilmesi için kızılötesi alıcısı olması gerekmiyor mu ?

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
D-Smart müşteri hizmetleri box i alıp bana modülü verecekmiş.yani dahili uydu alıcısı olmaliymis Tv'de.bende yok.hdmi ile baglasam modül etkili olurmu?olmayacaksa zaten D-Smart para etmez.iptal edicem.15₺ veriyorum tüm kanal ve kayıt etme go açık.degmez.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
D-Smart müşteri hizmetleri box i alıp bana modülü verecekmiş.yani dahili uydu alıcısı olmaliymis Tv'de.bende yok.hdmi ile baglasam modül etkili olurmu?olmayacaksa zaten D-Smart para etmez.iptal edicem.15₺ veriyorum tüm kanal ve kayıt etme go açık.degmez.

HDMI ile bağlamanız için D-Smart modül veya kartını okuyabilen bir cihazınız olması lazım.
Bağlayabilirsiniz.
Hediye falan geldiyse, bence abonelik almayın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt