Double teyp için Navigasyon programı arıyorum yardımcı olabilir misiniz

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Android olanlarda Google Maps fazlasıyla yeterli olur Microsoft CE olanlarda kendi üstüne ne varsa o veya teyp için istediğiniz navigasyon programı olan uygun rom bulup yazılımı komple değiştirmek gerekli
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bunlara ekstra olarak ekran yansıtma var ise telefonda ki herhangi bir uygulama da kullanilabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim çok bilgim yok ama igo en iyisi bana göre ,sanırım senin cihazlar android ,hem android hem wince için igo tavsiye ederim ,cihazlar için A akume nin dediği gibi detaylı bilgi vermelisin :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Açılış menüm :)

Screenshot_2020-12-18-17-20-02.png

Görseldeki yeşil araç ,kendi arabam toyota corolla ,ana menü bana ait (yayınlanmadı bu arayüz)

Screenshot_2020-12-18-17-20-10.png

A Adem Helvacı in rotası kaydettik,ama virüs belasından evde oturduk bu yaz ,yoksa süpriz yapacaktık . (En altta "Adem")
Screenshot_2020-12-18-17-20-39.png

Bizim yeşil toyota :) ( bu fotoyu kayınbiraderin evinden çekmiştim ,3.cü kattan :) )

Screenshot_2020-12-18-17-20-51.png

Arkadaşımın kızının adını verdiğim ,kodladığım ama telefonda ço iyi olmayan,normal navilerde süper çalışan tts yönlendirme sesi "Nilo tts"

Screenshot_2020-12-18-17-21-19.png

TR etiketli bmp dosyaları:

Screenshot_2020-12-18-17-23-08.png

Favori menüsünde telefon -ki Manisada çok lazım oldu bize :)

Screenshot_2020-12-18-17-23-57.png

Ama yine de fazla anlamam sevgili fiko ,sadece kurcalıyorum ,bu arada ana menüde ve favoride "rotayı yükle" diye bir menü yoktu ,en azından bendeki yazılımlarda yoktu,2010 yılında bir yere gittik ,Muğlada geçmiş olsuna ,sonra yine hastane olayı olunca tekrar gidelim demiştik ,adresi bul ki git, bende o günden sonra bunu hazırladım,modifiye ettim ,baktım çalışıyor 10 yıldır kullanıyorum :)

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
Açılış menüm :)

Screenshot_2020-12-18-17-20-02.png

Görseldeki yeşil araç ,kendi arabam toyota corolla ,ana menü bana ait (yayınlanmadı bu arayüz)

Screenshot_2020-12-18-17-20-10.png

A Adem Helvacı in rotası kaydettik,ama virüs belasından evde oturduk bu yaz ,yoksa süpriz yapacaktık . (En altta "Adem")
Screenshot_2020-12-18-17-20-39.png

Bizim yeşil toyota :) ( bu fotoyu kayınbiraderin evinden çekmiştim ,3.cü kattan :) )

Screenshot_2020-12-18-17-20-51.png

Arkadaşımın kızının adını verdiğim ,kodladığım ama telefonda ço iyi olmayan,normal navilerde süper çalışan tts yönlendirme sesi "Nilo tts"

Screenshot_2020-12-18-17-21-19.png

TR etiketli bmp dosyaları:

Screenshot_2020-12-18-17-23-08.png

Favori menüsünde telefon -ki Manisada çok lazım oldu bize :)

Screenshot_2020-12-18-17-23-57.png

Ama yine de fazla anlamam sevgili fiko ,sadece kurcalıyorum ,bu arada ana menüde ve favoride "rotayı yükle" diye bir menü yoktu ,en azından bendeki yazılımlarda yoktu,2010 yılında bir yere gittik ,Muğlada geçmiş olsuna ,sonra yine hastane olayı olunca tekrar gidelim demiştik ,adresi bul ki git, bende o günden sonra bunu hazırladım,modifiye ettim ,baktım çalışıyor 10 yıldır kullanıyorum :)
Üstat kullanmak isteyenlerede link ekleyerek bu şansı vermek istemezmisiniz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Üstat kullanmak isteyenlerede link ekleyerek bu şansı vermek istemezmisiniz?
Sevgili akume,yıllar önce bir navigasyon forumunda yayınlıyordum tüm yaptıklarımı ,hatta rusların hazırladığı raster harita yapma programını TR çevirip yayınlamıştım ,ve hatta bir ara yarattığım "takım yol renkleri" neredeyse hit olmuştu ,mesela ,sarı_kırmızı ,sarı_lacivert , siyah_beyaz,bordo_mavi yol renkleri gibi,bu yaptıklarım da dahil olmak üzere ,tamamını yayınlamıştım ,o zamanlar birileri rahatsız olmuş ,beni forumdan attırmadıkları kalmıştı ,bende kendim ayrılmıştım :)
Bu arada TTS sesi için sevgili "excalibur" nikli dostuma teşekkür ederim bu sayede adını anmış olayım ,çünkü ilk yapan ve yayınlayan kendisidir,hatta kendi kızının ismidir ilk "Merve-TTS ses" :ok
Bazı durumlardan ötürü bu konularda biraz içe kapattım kendimi ,ama bir ara belli olmaz ,yayınlarım ,gerçi benim telefon GM DII ve vestel Venüs(5.5) ,ikisinde de çalışıyor ,bu arada daha önce de belirtmiştim ,venüs bizde navigasyon olarak çalışıyor ,ama tabii GM de hat olduğundan uzun yollarda onu kullanıyorum,malum telefon var ,bir de sms yapmıştım ,"ben buradayım" diye sms atıyordu :) fakat arada sırada göndermiyordu ,kenarda duruyor yazılım hala :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt