Dolar xx TL Üzeri oldu yakıt fiyatları da yükselişte TL eridi.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ben bizim emektar palio ile önce konuşuyorum, sakinleştiriyorum, biraz dertleşiyoruz kendisi ile.
Diyorum ki ''kanka biliyorsun benim elime olan bir şey yok, sen de biraz imkanları zorla, şu senin 3 numaralı oğlan (silindir) biraz müsrif gibi duruyor, kendisiyle konuşsan da kendine bir çeki düzen verse'' diyorum.

Bir dokunup bin ah işitiyoruz bazen, mesela geçen gün dedi ki ''Abi hiç sorma benim kız (şar dinamosu) evden kaçtı, bulup geri takana kadar anam ağladı, hayat çok zor benim de elimden bir şey gelmiyor ama senin için imkânları zorlayacağım''

Yani biz kendi aramızda konuştuk, durumu idare ediyoruz. En son geçen hafta depoyu doldurdum, 320tl tuttu. Hatun fişi görünce dedi ki ''bu ne yahu 212Tl ye dolmuştu en son'' :kiskis

Şöyle izah edeyim, normal istasyonlar ile benim aldığım yer arasında takriben 80 kuruş oynuyor. Ucuz mazot alıyorum yani. Ona rağmen 42 litre mazot aldı arabamız ve 320tl yi gömdük geldik :)

Bu gün normal bir istasyondan gidip almaya kalksak sanırım aynı depo 400 kaat :kiskis

Keşke benimde 42 lt depom olsa ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
indirim haberi geldi

Screenshot_20211129-101617_BenzinLitre.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt