Dolandırıcılar yine iş başındaydı ama ben yermiyim ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar cümleten merabalar bugün akşam saatlerine yakın 0531 405 67 46 Telefondan arandım Konuşmalara dikkat edin.

Ben:Alo Efendim

Dolandırıcı:İyi günler efendim sizleri arkadaşlık evlilik sitesinden arıyorum başvurunuz onaylandı birazcık bilgi aktaracam müsaitmisiniz

Ben:Buyrun Tabiki de ben öğle bir başvuru yapmadım dedim

Dolandırıcı:Ama beyefendi bi bayan size karşı çok ilgi duyuyor yardımcı olayım üyelik işlemlerini yapalım

Ben:Tamam buyrun dedim Neyse tabi arkadaşlar ben böyle bi başvuru yapmadım çünkü ismimi dahi bilmiyor arayan salak kadın :haha1

Dolandıcı:Beyefendi sitemiz Üyelerimizin yüzde yüz güven ve gizlilik açısından ön planda Tutulmaktadır Sitemiz arkadaşlık evlilik ve Jigolo hizmetleride vermekte Bi bayan sizi çekici bulmuş eğerki dilerseniz sizleri jigolo yapalım ayda 2000 tl para kazanacaksınız Hangi il ve ilçede yaşıyorsunuz? yaşınız kaç?

Ben:Hatay-antakya yaşım 23 efendim dedim

Dolandırıcı:Tabi beyefendi antakya bölgesinde şuan için bayan arkadaşımız var orda sizle görüşmek istiyor Profilinize Mesaj atmış yalnız kayıt yaptırmanız lazım ajansımıza Bununda fiyatı 500 Tldir Onaylıyorsanız Yardımcı olmam amaçlı muhasebeye aktaracam sizleri

Ben:Tabiki Aktarın Dedim Neyse arkadaşlar bunlar aktarım sağladı ama arkadan polis telsiz sesleri bi sürü ses geliyodu telefondan bende heyecanla sevinçle telefondayım ama nasıl gülüyorum görseniz Neyse Bi baktım 0531 405 66 98 Numara beni arıyor

Dolandırıcı:Alo Beyefendi Ben ajanstan arıyorumda müşteri temsilcimiz sizle görüştü doğrumudur efendim Benim ismim Barış Bu arada tabi buyrun dedim Atmye geçin dedi atm varmı yakınızda?

Ben:Evet Var

Dolandırıcı:Tamam geçin hemen işlemleri yapalım

evet arkadaşlar atmye geçtim işlemler için yönlendirme yaptılar şunu yap bunu yap ama tek kuruş para çıkarmadım cebimden:hayir iki dk sonra bi baktım 0531 356 65 18 Whatsaptan mesaj atmış bana şimdi paylaşcam onları sizlerle :hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1.e4574f17a24009fd.jpg
2667c5a2903013131.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sonra bunlar beni o kadar aradıki ooohh ohh telefon patladı patlıycak neyse açmadım açmadım diğe bu mesajlar geldi sonra bi çağrı attım mesai çıkışı barış isimli adam beni aradı beyefendi üyeliğiniz aktifleşti şimdi görüşme öncesi bayandan para alcaksınız yanınızda kesici delici şantaj aletleri götürmüyorsunuz 2000 tl bayan bize havale etti bank not olarak onları çekeceksiniz atm ye gittim :haha1 :haha1 Dediği işlemleri yaptım hakaten para çekme metoduna girdik tc verdi tabi tc sahte bi an inandım lan dedim aha 2000 geliyor :hihi:hihi ama tc yi yazdım atmde isim çıkmadı kendi tcmi yazdım çıktı neyse yönlendiriyo bu beni telefonda beyefendi yalnız Kesinti ücreti olcak ajansımızdan bunu sizin ödemeniz lazım 20 tl yatırcaksınız tamam dedim neyse yatırmış gibi yaptım bu baktı hesaba dediki yaw beyefendi siz bizle dalgamı geçiyosunuz yok dedim olurmu ya öğle şey aşk olsun sonra arkadaş yanımdaydı Güldü ben dayanamadım artık Lan siz Bizimi Trollüyorsunuz Dedi adam bende şu Linkteki Videoyu Açtım Telefona yaklaştırıp Dinlettim Adam bi mord oldu
Varya :nanik:hihi:hihi:haha1:haha1:gul:gul görmeniz lazım keşke videoya alsaydım ya

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri