Doğalgaza Zam Yolda

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Enerji Piyasası Denetleme Kurulu, Elektrik Üretim A.Ş. başta olmak üzere kamu ve özel sektör kuruluşlarının maliyet artışları ile ilgili talebini değerlendirdi.
Toplantı sonucunda, artan maliyetlerden ötürü kararı alındı

Doğalgaz'ın fiyatını belirleyen BOTAŞ, 30 Haziran'a kadar 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olacak tarifeyi belirleyecek.

Elektriğe gelen zamın ardından, doğalgazda da çift haneli bir zam gelme olasılığı güçlendi.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
511
Hocam zam haberlerine artık sinir oluyorum bu nedir abi rahmetli Kemal Sunal ın filmleri gibi oldu zama zam.

Yazın doğal gaza zam yaparlar kışa girerken bir daha yaparlar

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
zam değil "zamcık" :hihi

o değilde daha geçen yaz migrostan 72'li ıslak mendili 1 TL'den alıyorduk, önce 1,5 TL yaptılar sonra içindeki sayıyı 60 , 52 diye usul usul azalttılar, an itibariyle 40'lı paket 2 lira.

daha bunun 700 gr Kaşar peynirinin 550 gr olması, 700ml şampuanın 500ml olması, 250gr sucuğun 220gr olması ve buna benzer birçok ürünün gramajlarının düşürülüp fiyatlarının en az yüzde 100 artmasını saymıyorum.

evet Avrupa bizi kıskanıyor, hatta bu bolluk içinde birde suriyelilere bakıyor bunlar, keşke bizimde olsa diyorlar :hoba1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
BOTAŞ, sadece santrallere satılan doğalgaz fiyatlarını yüzde 6.5 oranında artırdı. Zam sonrasında her bin metreküp gazın fiyatı bin 500 TL’den bin 650 TL’ye çıktı. Kompozit kullanımda da fiyatlar yüzde 6.5 oranında arttı.

Konutta kullanılan gaza zam yokmuş
Elektriğe 2. zam gelirse şaşırmayın. :kas

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Arkadaşlar kesin saplarlar zammı, hiç merak etmeyin. Saplasınlar da zaten yoksa bu millet akıllanmaz. Sota Sota bu ülkede artık hiç bir şeye şaşırmıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt