DMAX HD yayına başladı

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Uydu:Türksat 4A
1f4e1.png

27a1.png
➡Kanal DMAX HD
1f4fa.png
yayına başladı
27a1.png
➡Frekans:12015 H 27500
Yayın Akışı ;

Ntv Spor Kanalının Yerine Gelmiştir

DMAX nedir?
Discovery Networks Türkiye Başkanı tarafından hazırlanan ve yayına başlayan platformdur. TLC kanalı ile aynı şirketindir

Bir devrin daha sonuna gelindi. 17 Mart 2018’de seyirciye “merhaba” diyen 10 yıl sonra aynı gün ve aynı saatte izleyicilere “veda” dedi. NTV Spor’un yerine Discovery Communications’a ait olan DMAX kanalı 22.30’da yayına başladı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Uydu:Türksat 4A
1f4e1.png

27a1.png
➡Kanal DMAX HD
1f4fa.png
yayına başladı
27a1.png
➡Frekans:12015 H 27500
Yayın Akışı ;

Ntv Spor Kanalının Yerine Gelmiştir

DMAX nedir?
Discovery Networks Türkiye Başkanı tarafından hazırlanan ve yayına başlayan platformdur. TLC kanalı ile aynı şirketindir

Bir devrin daha sonuna gelindi. 17 Mart 2018’de seyirciye “merhaba” diyen 10 yıl sonra aynı gün ve aynı saatte izleyicilere “veda” dedi. NTV Spor’un yerine Discovery Communications’a ait olan DMAX kanalı 22.30’da yayına başladı.

Yayın içeriği kadar yayın kalitesi (db, bw, br anlamında) oldukça önemli. İlk fırsatta kontrol etmek, incelemek isterim bakalım durum neymiş :)

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
A Ado Hocam Bu Kanalın Gelmesi Güzel Oldu Trt Belgesel Trt 4k İzlemekten Başka Çaremiz Yoktu Bilgi Ve Belgesel Anlamında , Sizin Görüşlerinizide Bekliyor Olacağım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Ben TV'de arattım buldu fakat NTV Spor HD olarak buldu. :eek: (Ki NTV Spor HD zaten vardı.) Bende neden öyle oldu acaba?:) Ayrıca EPG de NTV Spor'a ait hâlâ.:p Benim TV'den kaynaklı belli ki. Çünkü EPG'ye girdiğimde bilgi yok yazıyor. Bu arada yayın DVB-S bandından gerçekleşiyor.

Son düzenleme:
unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
TLC & Lifetime çiftine yeni bir arkadaş gelmiş oldu.:)

D-Smart'ta da 85. kanalda, direkt NTV Spor'un yerine gelmiş.

Düzenleme: İlginçtir ki 46. kanala da gelmiş.:)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tivibu da 62 inci kanalda. (ve 376)

Bence TİVİBU DİGİTURK DSMART olarak ilk mesaja revize girelim kanal biglilerini.

Buna paralel tivibu da other mod ile frekansı girerek aradım yine de info olarak NTV SPOR olarak geliyor. Ayrıca yayın bilgisi 576İ olarak geliyor.

''Acaba?'' dedim ve çıkış ayarlarıma baktım ve ayarlarımın 1080i olduğunu gördüm.

İnfo bilgileri yok, kanal ismi yok, yayın debisi belirsiz (Sonradan düzeldi 1080i olarak)
Şu an benim GOLD RUSH ALASKA açık ki bu yayını zaten tivibu 105 inci kanalda DİSCOVERY de izlerdim.

Yayın kalitesi güzel ki bundan sonra testlerde daha çok bu kanal üzerinden de kontrol sağlamaya çalışırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt