Dizüstü için batarya arıyorum

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22
Merhabalar

Hometech Alfa 700C modeli için bataryaya ihtiyacım var.
Servisten değiştirme imkanım var fakat olumsuz yorumları görünce servis ile uğraşmaktan çekindim.
Bataryanın modeli 2874180-2S olarak geçiyor. İsteyene fotoğrafını da atabilirim.

Araştırmama göre Vestel V Note 1341 in kullanmış olduğu 2773E1 modelli batarya da voltaj ve soket olarak uyumlu.
İkisinden birini sağlayabilecek biri iletişime geçerse çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Önerdiğim siteye baktım, ekran ve klavyesi varmış maalesef.
Zaman sorununuz yoksa Çin'den sipariç edin ya da yukarıda arkadaşların söylediği yerlere bakın.

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Servis hakkındaki olumsuz yorumlardan dolayı bir de bilgisayarsız kalmama isteğimden dolayı bu arayışa girmiştim. Servis dışarıya para vermiyordu. Çoğu büyük tedarikçi de elinde olmadığını iletti. Yurtdışında hem pahalı hem de gümrük sorunu oluyordu.

Sonunda çıkma olarak Vestel V Note 1341 modelinden çıkma 2773E1 bataryayı buldum. Soket yapıları ve voltajları birebir uyumlu. Fiziksel olarak ufak fark var ama hallediliyor. Kısacası sizde de bu bilgisayar varsa ve bataryasını arıyorsanız modelini verdiğim bilgisayarın bataryasını tedarik edip kullanabilirsiniz.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Benim de 5 yıllık Lenova G 50-30 MTM 80 G001S4TX model dizüstü bilgisayarımın bataryası ömrünü tamamlamak üzere.Şarjı %99 a kadar doluyor,%100 olmuyor.Bilgisayarı açtıktan kısa bir süre sonra birden % 7 ye düşüyor ve kapanıyor.Orijinal bataryalar çok pahalı,mecburen yan sanayi batarya alacağız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri