Disney+ Uygulaması Google Play'de aktif oldu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teklif geldi 🙂

S20614-074504.jpg
Geldi Beyaaaaa :kiskis

t10b72ab5a6e64490f.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Disney+ ortak arayanlar diye konusu yakında forumda açılır :kiskis

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Teklif geldi 26 hazirana kadar süresi varmış, kullanmış olduğum vestel smart tv'de henüz yok, androıd smart tvler ve L1 sertifikasına sahip tvbox'lar google_play 'dan uygulamayı indirip kullanabilir.

A Adem Helvacı
Bana gelen mailde 349.90 yazıyordu fakat alt kısmında küçük bir yazı ile 279.90 yazıyordu, sizin mesajınızdan sonra kontrol ettim 279.90 çekim yapılmış.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teklif geldi 26 hazirana kadar süresi varmış, kullanmış olduğum vestel smart tv'de henüz yok, androıd smart tvler ve L1 sertifikasına sahip tvbox'lar google_play 'dan uygulamayı indirip kullanabilir.

A Adem Helvacı
Bana gelen mailde 349.90 yazıyordu fakat alt kısmında küçük bir yazı ile 279.90 yazıyordu, sizin mesajınızdan sonra kontrol ettim 79.90 çekim yapılmış.
Hmmm eğer çekim 279.90 yapılıyor diyorsanız ödemeye devam edeyim o halde :ok

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
İçimiz dışımız film doldu ya la. Netflix Amazon Disney. Çok değil daha 10 sene önce 4-5 bilgisayarı sabaha kadar açık tutup p2p ile film indirdiğini hatırlıyorum. 1 günde 4-5 film inerdi, büyük bir çaba vardı. Altyazı çevir milisaniye bazında senkronize et, uygun Codec yoksa decompile et, tr dublaj yoksa film içine göm. Kaliteli dvd'lere arşive. Yahu ben Codec açmıyor diye Türkiye Panasonic ile sorunumu çözemeyip Japonya'dakilerle iletişime geçtim de çok büyük olay oldu TR. Dist. firmada.

Amma uğraştık be.

Bir de günümüze bak. Şu elimdeki telefon ile belki 10.000 belki daha fazlası sayıda film ve dizi hizmetimde. Sadece tek tıklama ile. Ve arşivleme, kataloglardan numara ile bulup uygun çantadan çıkarıp cihaza takma, ön hazırlık yapma gibi bir derdi de olmadan. Tıkla, izle. Vay anasını..

Kim bunu ön görebilirdi ki. Ve daha ötesi ne olacak?

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Ve daha ötesi ne olacak?
İşte asıl soru bu 😂

Geçen gün hanımla konyaaltı sahilde yürürken bir sürü elektrikli scooter, selfie çeken insanlar, ışıklı patenli çocuklar ve gençler geçerken bir yandan da gökyüzünde yeni kalkış yapmış uçaklar ve denizde ışıklı tekneler. Tek eksik helikopter ve drone 😂

Hanıma şöyle dedim:
Şimdi 2012 yılından 2022 yılına geldik, gelecek ne kadar güzelmiş görebiliyor musun? Hadi gidelim 10 yıl sonrasına.

Tabi o beni pek takmadı 😂

Geri
Üst Alt