Disney Plus Resmen Türkiye'de

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet arkadaşlar HBO Max'tan sonra Disney Plus'ta resmen Türkiye'de artık, RTÜK ten 10 yıl süreli lisans onaylandı ve alındı ?

Türkiye'ye girişi ise Atatürk dizisi ile olacak, Aras Bulut İynemli'nin başrolde olacağı ve Atatürk'ü canlandıracağı dizi Disney Plus'ta yayınlanacak. Dizi 2 sezondan oluşacak ve her sezon 6 bölüm olacakmış ?

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35

Disney+, Haziran’da resmen Türkiye’de​

Disney+, 14 Haziran’da Türkiye pazarında yayına başlayacak, Türkiye fiyatı ise aylık 34,99 TL, yıllık 349,90 TL olarak belirlendi. Konuyla alakalı Disney Türkiye tarafından yayınlanan bir basın açıklamasında, hizmetin ülkemizde yayına başlar başlamaz hangi içeriklerin izleyicilerle buluşacağı açıklanırken, uygulamanın özellikleri de netleştirildi.

şimdi asıl soru. vestel bey bizim tvlere uygulamayı yükler mi

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41

Disney+, Haziran’da resmen Türkiye’de​

Disney+, 14 Haziran’da Türkiye pazarında yayına başlayacak, Türkiye fiyatı ise aylık 34,99 TL, yıllık 349,90 TL olarak belirlendi. Konuyla alakalı Disney Türkiye tarafından yayınlanan bir basın açıklamasında, hizmetin ülkemizde yayına başlar başlamaz hangi içeriklerin izleyicilerle buluşacağı açıklanırken, uygulamanın özellikleri de netleştirildi.

şimdi asıl soru. vestel bey bizim tvlere uygulamayı yükler mi
Şuan disney+ olan vestel tv var mı?

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
disney çıldırdı. Vestel ne olur üzme bizi gönder şu uygulamayı

disney-plus-platformundan-on-kayit-kampanyasi-yillik-279-90-tl147903_0.jpg

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
955
29
Benim philips tizene gelmeyeceği garanti. Bu yıllık paket beni de cezbetti.

Galaxy Tab A7 var. Kablo alıp tvye görüntü aktararak çözebilirim diye umuyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir sürü platform çıktı hangi birine üye olacaksın para tuzağı alternatif sitelerde içerikler yayınlanıyor :kiskis

Reklamı fazla oluyor takip etmekte biraz sıkıntı başlayıp devam etmeyi unuttuğun dizilerde oluyor idare eder..

Suyunu çıkardılar bu işin zam zam sonra müşteri kaybı var diye netflix efendi ağlıyor ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri