Dikey Elektrikli Süpürge

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
dyson kaliteli ama fiyatları çok uçuk türkiye şartlarında her babayiğit o parayı veremez.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bende bakıyorum bana en uygunu beni en iyi anlatan marka fakir bende onu araştırıyorum.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tolgailgim

Yeni Üye
16 Ocak 2021
2
32
Merhaba arkadaslar dikey süpürge arayışı içerisindeyim kablosuz olarak çalışanlardan. Fiyat aralığı 1500-2300 diyebilirim. Çok model var kafam karıştı diyebilirim mevcut bir konu varkende baska bir konu açmak istemedim. Tavsiye edebileceğiniz modeller varmıdır acaba ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Merhaba arkadaslar dikey süpürge arayışı içerisindeyim kablosuz olarak çalışanlardan. Fiyat aralığı 1500-2300 diyebilirim. Çok model var kafam karıştı diyebilirim mevcut bir konu varkende baska bir konu açmak istemedim. Tavsiye edebileceğiniz modeller varmıdır acaba ?
hocam yanlış anlamayın ama bataryası bozulacak ve cihaz parasına değişecek bir ürünü almak istemem.Annaneme Goldmaster dik süpürge aldım normal süpürge gibi halıya ya yapışıyor. 5 sn de fişini prize takma çok zor olmasa gerek.Tercih sizin imkan ve bütçe meselesi.Biz genelde fiyat performans odaklı olduğumuz için bu şekilde yaklaşıyoruz.Tabi sizin imkan ve ihtiyaç vardır saygım sonsuz , bu durumda dyson gibi bilindik markalardan şaşmayın derim ki ileride parça tedariği kolay olsun.İsmi bilinmeyen birçok markanın ileride bataryası parçası bulunmayacak.

T Çevrimdışı

tolgailgim

Yeni Üye
16 Ocak 2021
2
32
Elbet de haklısınız ama kablolardan yıldım artık. Bence teknoloji gelişiyor birçok şeyin artık kablosuz olması lazım , Hazırda kablolu bir süpürgemiz var zaten ama biyere takıyorsun kablo sağa sola takılıyor çekiyorsun gelmiyor tekrar düzeltmeye gidiyorsun. Ama kablosuz modellerde öyle olmadığını düşünüyorum bağımsız olarak evin her alanında kolayca çalıştırabiliyorsunuz ve özellikle gündelik ihtiyaçlarda kullanması basit bence. Dysonlar çok pahalı gerçekten , Ancak batarya konusunda haklısınız onu göz önünde bulunduracağım bütçem dahilinde.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Elbet de haklısınız ama kablolardan yıldım artık. Bence teknoloji gelişiyor birçok şeyin artık kablosuz olması lazım , Hazırda kablolu bir süpürgemiz var zaten ama biyere takıyorsun kablo sağa sola takılıyor çekiyorsun gelmiyor tekrar düzeltmeye gidiyorsun. Ama kablosuz modellerde öyle olmadığını düşünüyorum bağımsız olarak evin her alanında kolayca çalıştırabiliyorsunuz ve özellikle gündelik ihtiyaçlarda kullanması basit bence. Dysonlar çok pahalı gerçekten , Ancak batarya konusunda haklısınız onu göz önünde bulunduracağım bütçem dahilinde.
Evet çok haklısınız keşke her yeni teknoloji ülkemizde rahatça erişilebilse .En kötüsü de elin yabancısı 1 2 günlük kazancıyla alabildiği şeyleri bizim aylık hatta birkaç aylık gelirle alabilmemiz.☹️

yoksa gelişen teknolojiye kimse karşı değil ama bizde ilk alım ,işletim ,kullanım ömrü sonrasında bertaraf edilmesi bizde halen çok geride ve zor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt