Dijitsu 65ds880 smart moda geçmiyor

S Çevrimdışı

sertwert

Yeni Üye
10 Şub 2023
4
30
Merhaba, dijitsu 65ds8800 tv kullanıyorum internete kablo ile bağlanıyorum modem uzak kablolu internet bağlandığında tv de smart modu açılmıyor tv modundan çıkış yapıyorum siyah ekran geliyor geri tv moduna dönüyor, ama wifi ile bağlanırsam aynı sorunu yaşamıyorum smart modu açılıyor tv nin çözümü veya başına gelen var mıdır ? Çıldırtacak.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kabloda bir sıkıntı olmasın, bulabileceğin cat6 kablo ile de denemelisin.Ayrıca modem çıkış ve tv girişleri de kontrol etmelisin,iğnelerden bozuk olan olabilir,hatta wifi tamamen kaldırıp da deneyebilirsin,belki engelleme yapıyor olabilir.

V Çevrimdışı

varsak60

Yeni Üye
11 Şub 2023
4
43
Aynı tv bende de wifi de yapıyor aynı sorunu,modemi kapatınca wifiye bağlanmayınca smart menüyü açıyor.Telefon internetini verdim yine aynı.Fabrika ayarlarına döndürdüm ama sorun çözülmedi.

M Çevrimdışı

matrax06

Yeni Üye
11 Şub 2023
1
35
AYNI TV VE AYNI SORUN BENDE VAR SMART MODA TIKLAYINCA GERİ TV YE ATIYOR,DIGITSUNUN SİTESİNDE SON SÜRÜM YAZILIM GÜNCELLEMELERİ VAR FLAS BELLEĞE ATIP TV YE TAKIYORUM AMA TANIMIYOR,YAZILIM GÜNCELLEME İLE ALAKALI OLABİLİR BU DURUM,Bİ KAÇ GÜN SONRA KENDİLİĞİNDEN DÜZELMİŞTİ ŞİMDİ YİNE AYNISINI YAPTI,DİGİTSU MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE İLETİŞİM KURABİLİRSEN BİRDE ONLARA SOR DERİM

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
AYNI TV VE AYNI SORUN BENDE VAR SMART MODA TIKLAYINCA GERİ TV YE ATIYOR,DIGITSUNUN SİTESİNDE SON SÜRÜM YAZILIM GÜNCELLEMELERİ VAR FLAS BELLEĞE ATIP TV YE TAKIYORUM AMA TANIMIYOR,YAZILIM GÜNCELLEME İLE ALAKALI OLABİLİR BU DURUM,Bİ KAÇ GÜN SONRA KENDİLİĞİNDEN DÜZELMİŞTİ ŞİMDİ YİNE AYNISINI YAPTI,DİGİTSU MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE İLETİŞİM KURABİLİRSEN BİRDE ONLARA SOR DERİM
Acaba sana bir cevap verdimi DİGİTSU MÜŞTERİ HİZMETLERİ :alala
Veya ne cevap verildi ki :?

B Çevrimdışı

btozcan

Yeni Üye
20 May 2021
2
26
Bende de ds7700 serisi var, aynı sıkıntıyı bende yaşadım. İnternet bağlantısını kestim uygulama mağazası nı açtım o sırada Interneti verdim "TV lisanslanmadı" diye bir hata veriyor sorun nasıl çözülür ? Bu TV ye kendi lisansı nasıl atılır biri yardım etsin lütfen

IMG_20230212_103820.jpg
IMG_20230212_103732.jpg

V Çevrimdışı

varsak60

Yeni Üye
11 Şub 2023
4
43
Tvnin arkasındaki kapağı sökerek kontrol ünitesine eriştim.Soket ve kabloları söküp yeniden taktım ama sorun devam ediyor. Kondansatörlerde falan şişme yok, her şey normal görünüyor.Wifi ünitesini göremedim,görsem kontakt sprey ile temizleyecektim,görsel ekliyorum wifi ünitesi nerede acaba?

P30212-123837.jpg

B Çevrimdışı

btozcan

Yeni Üye
20 May 2021
2
26
YouTube girmek için internet bağlantısını kesiyorum, ardından menü açılıyor birkaç denemeden sonra, akabinde YouTube açıyorum, Internet yok hatası veriyor doğal olarak sonra kabloyu tekrar bağlıyorum , ekrandan tekrar dene dedikten sonra açılıyor da bu smart menüye girmemesi cihaz lisanslanmadı uyarısından dolayı yüzde 99.9 lütfen yetkililer buna bir el atsın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gençler,büyük ihtimalle bu sıkıntıyı çözen kullanıcı olmamış daha,tvler garantili ise servisten destek almanızı öneririm doğrusu,çünkü android tvde yapılacak hatalı işlem tvnin bootta kalmasına neden olabilir,o daha büyük sıkıntı çıkartır.
Bu arada büyük ihtimalle wifi modülü ana kart üzerinde birleşik olabilir,soketli değildir yani,"olabilir" dediğim unutulmasın lütfen :ok

B Çevrimdışı

bllbg

Yeni Üye
13 Şub 2023
3
39
Aynı sorun bende de var 55DS7700 modeli. Ethernet veya wifi fark etmiyor televizyona internet geldimi ana ekranı açmıyor. Tv nin kendi tarayıcısını açtıktan sonra internet kablosunu taktığım zaman internet çalışıyor fakat tarayıcıyı kapatıp ana ekrana geçtiğim zaman siyah ekranda kalıp tv kanal bölümüne atıyor. Tv nin garantisi biteli 3 ay oldu ne hikmetse garanti biter bitmez bu hatayı verdi. Tv nin arka panelinin resmini attım Wifi kartı ayrı birleşik değil. Sorun yazılımsal donanımla alakalı olduğunu zannetmiyorum. Çünkü tv nin tarayıcısında internet çalışıyor ve telefon ekran yansıtmada çalışıyor. Ama ana ekran ve google uygulamalarında lisanslama sorunu var.

20230212_195154.jpg
20230211_142518_2.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt