Dijitsu 55 sh yazılım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Vardır mutlaka ama TKGS açık mı değil mi ona bakın derim.
TKGS kurulum yapıldıysa, esnek moduna geçmeniz lazım.
Menüyü bilmediğimden net bir şey söyleyemiyorum.

G Çevrimdışı

golcu110

Yeni Üye
22 Eyl 2022
5
32
Vardır mutlaka ama TKGS açık mı değil mi ona bakın derim.
TKGS kurulum yapıldıysa, esnek moduna geçmeniz lazım.
Menüyü bilmediğimden net bir şey söyleyemiyorum.
Abi benim asıl sorunum şu aslında kablonet cam modül aldım Tv'de modül girişi var modülü takıyorum cı takıldı uyarısı veriyor ancak kanalları çözmüyor dijitsu müşteri hizmetlerini aradım konu hakkında bilgimiz yok dedi bende servisi çağırdım yazilim attırdım TV'ye olmayan cı kart menüsü TV'ye geldi ancak sorun gene aynı cı kart takıldı diyor ama kanalı çözmüyor cam ayarlarina girdigimde abonelik durumunda hizmet karıştirilmamış diyor İngilizcesi service is not scrambled tvmi desteklemiyor

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

Panorama41

Yeni Üye
1 May 2020
20
29
Merhaba bende aynı tv kullanıyorum benim sorunum farklı görüntü çok kötü böyle dalgalanmalar oluyor sizde görüntü nasıl acaba?

285100ED-9472-485F-BF43-62E9BBF8FC62.png

G golcu110

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Abi benim asıl sorunum şu aslında kablonet cam modül aldım Tv'de modül girişi var modülü takıyorum cı takıldı uyarısı veriyor ancak kanalları çözmüyor dijitsu müşteri hizmetlerini aradım konu hakkında bilgimiz yok dedi bende servisi çağırdım yazilim attırdım TV'ye olmayan cı kart menüsü TV'ye geldi ancak sorun gene aynı cı kart takıldı diyor ama kanalı çözmüyor cam ayarlarina girdigimde abonelik durumunda hizmet karıştirilmamış diyor İngilizcesi service is not scrambled tvmi desteklemiyor
Bu tür üretimlerden çok bir destek beklemeyin.
Ana akım markalarda bile CI modül sorunu çıkabiliyor.
KabloTV'nin kutusunu isteyin onunla kullanın ya da TV'yi iade edin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri