Derin Dondurucu Tavsiye

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba arkadaşlar sandık tipi 100 lt kapasiteli derin dondurucu almak istiyoruz , bir kaç ürünü inceledim en uygun fiyat olarak Vestel SD 100 A+ bu ürünü buldum fiyatı 759 tl.

VESTEL SD 100 A+ V Sandik Tipi Derin Dondurucu 979,00 TL yerine 759,00 TL

Ürün hakkında bilgisi olan veya başka bir ürün tavsiye edebilecek olan var mı arkadaşlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Teşekkür ederim hocam , 100 lt sandık tipi olarak en uygun bu ürün gibi bayağı baktım başka bulamadım , bunu alacağım galiba. N11 deki satıcıda Vestel'in kendisi galiba , adres olarak Zorlu Holding Manisa diyor ?
Güldüm valla , N11de satışmı yapıyor artık vestel :)
100Lt yetecekmi ki, biz ufak 3 çekmeceliden almıştık ,şimdilerde hanım" yetmiyor bu alo" demeye başladı ,tarlada topladığı otları bile donduruyor artık :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Yalitim haric tum derindondurucular neredeyse ayni.
ekstra fonksiyonda istemedigine gore

Fiyat/Litre oranı en iyi olan marka-model cihazi tercih et.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Güldüm valla , N11de satışmı yapıyor artık vestel :)
100Lt yetecekmi ki, biz ufak 3 çekmeceliden almıştık ,şimdilerde hanım" yetmiyor bu alo" demeye başladı ,tarlada topladığı otları bile donduruyor artık :haha1
Valla yapıyor , Vestel resmi olarak mavi tıklı hemde ? az önce baktım kendi sitesindede aynı ürün aynı fiyattan satılmakta ? 100 lt bize yeter hocam ya , çok ses yapar mı bu derin dondurucular.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Sandık tipi mi önerirsiniz , çekmeceli mi hocam ? Sandık tiplerinin fiyatları daha uygun gibi.
Bu kisim biraz goreceli ve ihtiyaca gore sekillenmeli.

Konumum geregi cok fazla balik tutuyorum.
Bazi kalem baliklar gereginden fazla buyuk oluyor. Cekmelide haliyle yetersiz kaliyor.
Sandik tipi bu isler icin daha uygun.

Dijital termometre modifikasyonu yaptigim icin kis aylarinda buzdolabina cevirip peynir-tursu-konserveleri sakliyorum.

eger imkanin varsa buyuk cekmeceli al

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
A101 de Altus'un bu ürünü satılıyormuş , online mağazada stok yok gözüküyor. Bugün A101 e gittiğimde sordum , ürün bitmiş bayramdan sonra yine gelecekmiş fiyatı 649 tl. Daha avantajlı gibi geldi bana Vestel'den , hem çekmeceliymiş bu.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
A101 de Altus'un bu ürünü satılıyormuş , online mağazada stok yok gözüküyor. Bugün A101 e gittiğimde sordum , ürün bitmiş bayramdan sonra yine gelecekmiş fiyatı 649 tl. Daha avantajlı gibi geldi bana Vestel'den , hem çekmeceliymiş bu.

Ufak ama yeterse niçin olmasın. Arçelik babalar gibi arkasında

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ufak ama yeterse niçin olmasın. Arçelik babalar gibi arkasında
Aynen hemşerim , ufak olan bize yeter. Şimdi karar vermem gereken nokta sandık tipi mi alsam , çekmeceli mi ? genel olarak ufak alınacaksa sandık tipi , büyük alınacaksa çekmeceli alın gibi bir eğilim var ? tabi sandık tipi Vestel 759 tl , 3 çekmeceli Altus 649 tl arada güzelde bir fiyat farkı var. Tabi bayramdan sonra bu Altus'u tekrar 649 dan mı satar A101 bakıcaz ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Aynen hemşerim , ufak olan bize yeter. Şimdi karar vermem gereken nokta sandık tipi mi alsam , çekmeceli mi ? genel olarak ufak alınacaksa sandık tipi , büyük alınacaksa çekmeceli alın gibi bir eğilim var ? tabi sandık tipi Vestel 759 tl , 3 çekmeceli Altus 649 tl arada güzelde bir fiyat farkı var. Tabi bayramdan sonra bu Altus'u tekrar 649 dan mı satar A101 bakıcaz ?
Altus almak en mantıklısı bu durumda. Hayırlısı olsun şimdiden

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri