Derin Dondurucu Tavsiye

The_SreT

Emektar
18 Kas 2017
1,233
113
yarın mı kuracaklar? gerçi ne var yerine koy 6 saat bekle fişe tak bitti :)
Aradım Uğur müşteri hizmetlerini kaydımı aldı , servis sizi arayacak dedi ama kimse aramadı , gerçi akşam üzeri aldık bizde belki yarın ararlar 🙂 ben çıkarıp takayım mı dedim garantisi gider dedi bana , illa onlar açıp takmalıymış 🙂

muratala53 

Silver Üye
3 Şub 2019
1,137
113
17
Aradım Uğur müşteri hizmetlerini kaydımı aldı , servis sizi arayacak dedi ama kimse aramadı , gerçi akşam üzeri aldık bizde belki yarın ararlar 🙂 ben çıkarıp takayım mı dedim garantisi gider dedi bana , illa onlar açıp takmalıymış 🙂
Güzel ülkemde bir gün daha garanti gider tehdidi yaşanmasın

The_SreT

Emektar
18 Kas 2017
1,233
113
Müşteri hizmetlerinin yönlendirdiği servisten bir kadın arkadaşımız aradı , derin dondurucu almışsınız ekibimiz salı günü size gelecek dedi , bende dedim çok geç salıya kadar onları mı bekleyeceğiz dedim , kurban bayramından dolayı derin dondurucu satışları çok yoğunmuş devamlı montaja gidiyormuş ekipler , siz açın takın başlayın kullanmaya dedi ekibimiz gelir garantiyi başlatır sorun olmaz dedi , herkese böyle yapıyoruz şu an kimse mağdur olmasın diye dedi. Dedim müşteri hizmetleri garantisi gider demişti dedim , doğrudur ama montajı biz yapıyoruz merak etmeyin , isterseniz açın çalıştırın biz gelir garantisini başlatırız , isterseniz ekibimizi bekleyebilirsiniz dedi , tamam dedim kendim açayım madem öyle diyorsunuz 🙂

Üst Alt