Derin Dondurucu Önerisi

C Çevrimdışı

coolblack0tr

Yeni Üye
26 Haz 2023
5
28
Arkadaşlar 10-15k bütçe ile No Frost,çekmeceli 200 lt üstü derin dondurucu aramaktayım.
Beko 7371 jeb
Uğur derindondurucu 7232 dtk
Modelleri öne çıkıyor. Bekonun enerji sınıfı ve lt olarak avantajı var. Uğurun ise 7 sene garantisi var. Tam olarak karar vermedim. Motor vs arızaları ne durumda hangisini önerirsiniz. Üstte olması gerekenlere göre önerilerinizede açığım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,610
üstad derindoruncular oyle teknolojik aletler değil bozulma ihtimalleri çok düşük.
en büyük sorun gövde kaçağı bunun içinde nekadar uzun garantili cihaz alırsan o kadar iyi.
Genel olarak uğuru tavsiye edebilirim 8 senedir kullanıyorum 7 senesinde gövde çatlağı oluştu garantiden değişti.
Kompresörüde oldukça sessiz.

Daha öncede bir arkadaşa tavsiyede bulunmuştum almışken joker özellikli al diye.

Donduracak yiyeceğiniz olmadığında bir tıkla soğutucuya çevirir buzdolabındaki yükü alırsınız.

C Çevrimdışı

coolblack0tr

Yeni Üye
26 Haz 2023
5
28
üstad derindoruncular oyle teknolojik aletler değil bozulma ihtimalleri çok düşük.
en büyük sorun gövde kaçağı bunun içinde nekadar uzun garantili cihaz alırsan o kadar iyi.
Genel olarak uğuru tavsiye edebilirim 8 senedir kullanıyorum 7 senesinde gövde çatlağı oluştu garantiden değişti.
Kompresörüde oldukça sessiz.

Daha öncede bir arkadaşa tavsiyede bulunmuştum almışken joker özellikli al diye.

Donduracak yiyeceğiniz olmadığında bir tıkla soğutucuya çevirir buzdolabındaki yükü alırsınız.
Hocam beko içinde yorumunuzu merak ediyorum.

Geri
Üst Alt