Demirdöküm Klima

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Demirdöküm Klima

ozanymk' Alıntı:
arkadşalar iş yerimde ve evimde demirdöküm klima kullanmaktayım klima almadan önce ni çağırıyorum keşif yapıp onların dedikleri klimayı alıyorum bir sıkıntı da çıkmıyor sorunsuz şekilde kullanıyorum

ozan kardeş demirdökümler yığıldı heralde satamadın bayi olduğunda gözüküyor ama reklamcıyada benziyorsun

benim diğer foruma üye olmuşsun oradan mail adresin üzerinde araştırınca bilgilerin çıkıyor.

ayrıca Türkye genelinse stopspam listesindesin.

vpr9Or.png

böyle sinsi işlerle uğraşmayın isterseniz çaktırmadan reklam yapana kadar paylaşım yapsan biz senin reklamını yapardık şüphen olmasın ama insaları salak sanıp reklam yapmak ayıp bir şey

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

Reklama gel, hiç anlamadık valla, bu programda reklam yerleştirmesi yapılmıştır, demirdöküm? abi bakırdökümü yok mu bunun bize bakır klima lazımda :ebebe:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

hemde edirne klima ayrıcalığıyla. :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739

t.taha' Alıntı:
Reklama gel, hiç anlamadık valla, bu programda reklam yerleştirmesi yapılmıştır, demirdöküm? abi bakırdökümü yok mu bunun bize bakır klima lazımda :ebebe:

Kurşundök Kurşun Nazara Göze Iyi Gelir  :seytan:

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

Sota' Alıntı:
t.taha' Alıntı:

Kurşundök Kurşun Nazara Göze Iyi Gelir  :seytan:

Klimamı alayım döktüreceğim inş. :bilgisayar:

Geri
Üst Alt