Davlumbaz

G Çevrimdışı
24 May 2020
2
31
merhabalar, biraz alakasız bir sorum olacak ama illaki bir kulak aşinalığınız vardır. Abi mutfağımaza davlumbaz alacağız, ama maalesef birsürü marka var. Çok kararsız kaldık. Hadi buzdolabı veya tv olsa kolay karar verilir. Ama davlumbaz işinde hangi marka ve modeli tercih etmemiz lazım? Normalde mesaj atmayacaktım tavsiye form dan baktım bir marka önerisi hani şunu alın kafanız ağrımaz diye birşey dememişsiniz. Sadece kumtel olayına dikkat edin deyip not düşmüşünüz. Abi 400-500-600 fiyat bandı arasında bize hem servis bakımından garanti olan bir davlumbaz markası öneride bulunursanız sevinirim. Birde salyangoz motor diye birşey varmış, onun hakkında da aydınlatırsanız sevinirim. İyi akşamlar. Fethiyeye sevgiler.. A Adem Helvacı

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21

:bye
İyi de orası aspiratör konusu abimiz davlumbaz istemiş ?

E Çevrimdışı

edward 

Yeni Üye
9 Şub 2019
45
Merhaba. Aspiratör konusunda yazılanların tamamını okudum. Ama bu başlık davlumbaz olunca buraya yazmak daha dogru olur diye buraya yazıyorum. 3 model arasında kaldım;

Oscar 5662 (simfer ürünü)
Hoover Hech 616 X
Kumtel Dp6 X

Bu 3 üründe 400/450 metreküp emiş gücüne sahip.Aspiratör konusuna bakınca kumteli eledim. A Adem Helvacı hoover markadan pek memnun degil galiba. Kendi kullandıgı beyaz renk bu ürün inox boyasız.Boya atma olayını ve hoover davlumbazın bildigimiz hoover gibi olmadıgını yazdıgından dolayı oscar alacagım gibi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt