Daewoo fd62001 gardirop tipi uygun fiyatli buzdolabi tavsiye edermisiniz

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
Merhabalar bu buzdolabının fiyatı çok uygun geldi gözüme sırf gardırop tipi olduğu için almak istiyorum kalite olarak standart vesteldir diye tahmin ediyorum önerirmisiniz kullanan varmı

Screenshot_20230619_023243_Chrome.jpg

E Çevrimdışı

Eclk17

Yeni Üye
10 Kas 2022
44
27
Konuyla alakasız, beyaz eşyada mümkün mertebe Beko tercih ettim hep. Fiyatlarını bilmiyorum ama beni üzmedi şimdiye kadar.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
Bu markada garanti uzatma var mı bir araştır.
Olurda alırsan ilk işin garanti uzatmak olsun.
Çok pahalı olmazsa garantiyi uzatırım çamaşır makinesinde pahalı geldi uzatmadım açıkçası birde sana bir sorum var biz derin dondurucu aldiydik 6 7 senelik falan startı daha yeni verdik ama etler dün akşamdan beri hala yumuşak normal mi

Bu arada kusura bakma eskiden bildirim geliyor direk cevap verebiliyordum simdi bildirim gelmiyor unutuyorum

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çok pahalı olmazsa garantiyi uzatırım çamaşır makinesinde pahalı geldi uzatmadım açıkçası birde sana bir sorum var biz derin dondurucu aldiydik 6 7 senelik falan startı daha yeni verdik ama etler dün akşamdan beri hala yumuşak normal mi

Bu arada kusura bakma eskiden bildirim geliyor direk cevap verebiliyordum simdi bildirim gelmiyor unutuyorum
Makinada arıza çıkması halinde çok daha fazla masraf yaratması hatta çözümsüz bir problem olması ek garantiye verilen tutarla kıyaslanmalı. Bunu sigorta gibi düşünün. Bir sorun çıkmazsa verilen paraya yazık oluyor gibi düşünülüyor. Ama işte hep o soru; ya çıkarsa.

Dondurucunun içine derece koyma şansınız varsa iç sıcaklığını paylaşın. Etler konusunda kesimin hemen sonrasında rigor mortis (Sertleşme) ve sonrasında Algor Mortis (Sertleşme sonrası yumuşama) reaksiyonu olur. Bu dinlenme sürecinde etin donmasını bir nebze etkiler. Ancak önemli olan dondurucunun iç sıcaklığının kaça ulaştığı. Onu paylaşın net bilgi paylaşalım.

Geri
Üst Alt