Daewoo 55DM54U 5199 TL alınır mı?

E Çevrimdışı

erdiozgor

Yeni Üye
9 Nis 2022
22
32
Bende şuan LG 55UK6470 var. 3 senedir kullanıyordum ama geçenlerde panel arıza yaptı. Sony yetkili servisinde yaptırdım. Ne bileyim soğudum cihazdan yeni bi cihaz almak istiyorum. LG yi satıp Daewoo yu almak istiyorum ne diyorsunuz? Şuan 5199 TL

PS5 için ve normal tv için almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Rakamına kıyasla emsalleri ile değerlendirdiğinde makul olan bu ürünün PS5 için uygun olduğu kısmı tartışmaya açıktır.

E Çevrimdışı

erdiozgor

Yeni Üye
9 Nis 2022
22
32
Rakamına kıyasla emsalleri ile değerlendirdiğinde makul olan bu ürünün PS5 için uygun olduğu kısmı tartışmaya açıktır.
Adem bey, şuan LG 55UK6470 PLC model bi televizyonum var 3 senedir kullanıyorum. Geçen paneli arıza yaptı. Sony servisine yaptırdım ama cihazdan soğudum. Bunu satıp yeni bi cihaz alacağım. Yani bendeki LG ile bahsettiğimiz Daewoo yu karşılaştırırsak arada çok fark var mı? Adem Helvacı Adem Helvacı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
LG servisi bir arkadaşı ziyaret ettim dükkan neo plazma dolu idi .Bunlar kimin diye sordum ps cafenin tamir için getirmişler ps cafe sahibi internetten
ikinci el plazma panel arızalı ne var ne yok topluyormuş yani plazma daki tadı vermiyor ve elindeki plazmalarıda bu şekilde çalışır durumda tutmaya çalışıyormuş .Maalesef vestel de ps5 sizi tatmin etmez

E Çevrimdışı

erdiozgor

Yeni Üye
9 Nis 2022
22
32
LG servisi bir arkadaşı ziyaret ettim dükkan neo plazma dolu idi .Bunlar kimin diye sordum ps cafenin tamir için getirmişler ps cafe sahibi internetten
ikinci el plazma panel arızalı ne var ne yok topluyormuş .Maalesef vestel de ps5 sizi tatmin etmez
Tatmin etmez ne demek hocamım yani neyi memnun etmez? Sonucta 4K HDR yani nerde sorun yaratır? TEKNOwest TEKNOwest

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,779
Erdi öncelikle oyun tutkunluğuna bağlı
1080- 2160 60 FPS tüm TV lerde oynarsın. Elindeki modelle de oynarsın. Yeni alacaginda da oynarsın. 2.0 yeterli. Bu tek hdr da olmaz çünkü TV lerin çoğu bu modda bozar görüntüyü SDR modu daha çok hoşuna gidecek hdr moddan.
Elindeki TV IPS panel bu paneller Va lardan daha hızlı olduğundan bulanıklık ve golgelenme sorununu daha az verir. Elindeki modelden niye soğuyup degistiriyorsun. Tüm markalar sorunlu.
Oyun için ALLM desteği ve hareketli oyunlar için vrr desteği olan modeller sana oyunda avantaj sağlar. Başka türlü hiçbiri birbirinden üstünlüğü yoktur. Hepsiyle 60 FPS oynarsın.
Senin TV de memc ve bfı siyah çerçeve ekleme var. Bu oyunlarda akıcılık sağlar. Baktığın modelde yok. Hareketli sahnelerde titreme yaşatır.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Oyun konusunda ps5 güçlü bir konsol olduğu için hareketli görüntüde takılma, titreme daha az olur ps4’e göre(bende ps4 var fark ediliyor çokça) ama yine de oyun keyfine varmak için çok da uygun bir cihaz değil bence. Yine de fiyat performans olarak iyi cihaz, oyun konusunda da idare eder çok profesyonel oyuncu değilsek :)

E Çevrimdışı

erdiozgor

Yeni Üye
9 Nis 2022
22
32
Oyun konusunda ps5 güçlü bir konsol olduğu için hareketli görüntüde takılma, titreme daha az olur ps4’e göre(bende ps4 var fark ediliyor çokça) ama yine de oyun keyfine varmak için çok da uygun bir cihaz değil bence. Yine de fiyat performans olarak iyi cihaz, oyun konusunda da idare eder çok profesyonel oyuncu değilsek :)
Yok be hocam hikayeli oyunlar oynuyorum bida FİFA 22

M Çevrimdışı

metinoz92

Aktif Üye
31 Mar 2019
69
32
Televizyonum geldi ancak üstünden bantlıydı acaba açılıp iade edilen bir ürün müdür yoksa tüm tvler böyle mi geliyor?

143F6E32-64CF-45C6-8C03-EBE11694BD26.jpg

Geri
Üst Alt