Cydia Appadmin isimli programları iOSa kurmak

E Çevrimdışı

Ebuhasan

Aktif Üye
23 Kas 2018
77
28
Cydia veya Appadmin diye programlar var. Aynı şey mi bilmiyorum. Bu programlardan birini iOS cihazıma kurmak istiyorum. Eski sürüm uygulama kurmak için ihtiyacım var. Ancak, indirmeye çalışınca olmuyor, indirmiyor. Nasıl kurabilirim bu programları? Teşekkürler.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bunun için telefona jailbreak yapmanız gerekiyor. Ayarlardan ios sürümüne bakıp o sürüme jailbreak olup olmadığını araştırın

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Androidde root atıyorsak ios ta jailbreak yapıyoruz. Önce telefona yazılım güncellemesi varsa gelen sürüme uygun jailbreak varsa telefonu güncelleyin ve jailbreak yapın. Cihaz garanti dışı kalır haberiniz olsun.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Androidde root atıyorsak ios ta jailbreak yapıyoruz. Önce telefona yazılım güncellemesi varsa gelen sürüme uygun jailbreak varsa telefonu güncelleyin ve jailbreak yapın. Cihaz garanti dışı kalır haberiniz olsun.

cihaz garanti dışı kalmaz. telefonda donanımsal herhangi bir sorun olursa garantiye göndermeden önce itunesden recovery yaparsınız hiçkimse cihazda ne olup bittiğini anlamaz

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
cihaz garanti dışı kalmaz. telefonda donanımsal herhangi bir sorun olursa garantiye göndermeden önce itunesden recovery yaparsınız hiçkimse cihazda ne olup bittiğini anlamaz
Ben jailbreak işlerini garanti bittikten sonra yapılması taraftarıyım. Recovery atamazsa ne olacak. Şarj soketi bozuldu mesela. Telefonun içinden yapılabiliyomu bilgisayar şart mı?

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Telefondan da yapabilirsin bilgisayardan da . Zaten jailbreak olmadan iphone kullanmak bana çok mantıksız geliyor telefon hiçbir işe yaramıyor. herkesin kendi tercihidir fakat son 1-2 senede artık iphone para vermek paranın bir kısmını çöpe atmaktan başka birşey değil .Artık o eski android telefonlar kalmadı yarı fiyata hatta 3/1 fiyatına iphonelarla aynı performansı sergileyen telefonlar var üstelik herşeyi yapmakta da özgürsünüz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt