ÇÖZÜLDÜ Lg TV Çınlama sesi problemi

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
212
22
Merhabalar video da ki gibi ses sisteminden çınlama sesi geliyor tv nin kendi hoparlöründe bu ses çıkmıyor ama fotoğraf ta ki beko tv yr aynı optik kablo ve mi box u taktim beko tv de sorun yok yani sorun tv de bunun sebebi sanırım anakart bunun tamirini nereye yaptirabilirim yada rca kablosu alsam optik yerine çözüm olur mu

1000074253.jpg
1000074260.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
212
22
Değişik bir arıza servisten destek alın.
Servis anakart değişecek diyor 7000tl fatura çıkartıyor daha ucuza halletmenin yolunu arıyorum şuan 5+1 ses çıkışı olan box tarzı bir şey alsam daha mantıklı lg webos dan da çok memnun değilim

Değişik bir arıza servisten destek alın.
Avr ses sistemleri görüntü verebiliyor bu sistemlere box takılıyor mu bilginiz varmi 7k anakarta vereceğime harman kardon avr set alır z906 yı satarım

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
212
22
Çözümü tv yi sıfırlamak oldu hiç ummuyordum ama yarım saattir ses yok aşırı mutluyum şuan az daha sağlam anakarti değişecektim 7000TL destekleriniz için teşekkürler

Çözüm
M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
212
22
Ses ayarlarını bozdunuz diyeceğim yinede bu sesi yapmaması gerekir. Basit şekilde çözülmesine sevindim
1 2 gün sonra tekrar başladı anakart gidik o kesin ama 2. Çözüm olarak xiaomi mi box in optik girişi varmış ona taktım %100 çözüldü şuan her halükarda çözüldü yani sorun yazılımsal ama ondan eminim tek tük yarım saat 1 saatte bir yapiyor tv ye takınca mi box da hiç yapmiyor

Geri
Üst Alt