COMNET fiber internet merak edenler için + Davet Kodları

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
bu comnet aylık kiralama ücreti karşılığında fiber modem veriyor mu? sitelerine baktım da sanki modemi satıyorlar gibi anlamadım

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
75
38
bu comnet aylık kiralama ücreti karşılığında fiber modem veriyor mu? sitelerine baktım da sanki modemi satıyorlar gibi anlamadım
Modem kiralık olarak fiyata dahildir.

Kendi modemi olmayıp
Türktelekom modemlerini kullanıyor

Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor.
Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor.

CMT893RJJ

Kodu kullanan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
Aslında bir süredir bende gelen zamlardan dolayı servis sağlayıcıları araştırıyorum ve mahalleden bir arkadaşım da comnet'e geçti fakat bugün derinlemesine araştırma yaparken şikayet var ve donanımhaber'de bir kaç konu gördüm ve vazgeçtim. Arkadaşım da yeni geçti bir sorunu şimdilik yok fakat okuduklarım gerçekten hoş şeyler değil. Abonesi olan veya olmayı düşünen kişilerin tekrar bir araştırmasını isterim.

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
75
38
Aslında bir süredir bende gelen zamlardan dolayı servis sağlayıcıları araştırıyorum ve mahalleden bir arkadaşım da comnet'e geçti fakat bugün derinlemesine araştırma yaparken şikayet var ve donanımhaber'de bir kaç konu gördüm ve vazgeçtim. Arkadaşım da yeni geçti bir sorunu şimdilik yok fakat okuduklarım gerçekten hoş şeyler değil. Abonesi olan veya olmayı düşünen kişilerin tekrar bir araştırmasını isterim.
Sorunlar özeldir tüm servis sağlayıcılar hakkında şikayet var. Alt yapınız sorunsuz ise en ucuzu en sağlıklısı olur

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
Sorunlar özeldir tüm servis sağlayıcılar hakkında şikayet var. Alt yapınız sorunsuz ise en ucuzu en sağlıklısı olur
Bana çok özel gibi gelmedi, yüzlerce insan diyebilceğim bir sayı ve bahsettiğim mecraalarda araştırırsanız sizde muhtemelen göreceksiniz. Çokta ayrıntı vermek istemiyorum kimseyi savunmak veya kötülemek değil amacım o yüzden insanların araştırarak karar vermesi daha doğru olur diye düşündüm. Nacizane bende bugün itibari ile olumsuz etki yaratan bir durum.

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
75
38
Teşekkürler güncell
Teşekkürler güncell
Gücncell

B814EA46-4960-45F9-BE99-B3D920506929.png

powerboard Çevrimdışı

powerboard 

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
Malesef yok biraz şehir dışındayız. Vdsl bile yeni geldi diyebilirim. Kablonet olsa gerçekten düşünmem alırım, bölge sorunsuz ise kablonet dsl hattından bencede çok daha iyidir.
merkür net izmir merkezli sanal santral adında bir firma fiyat ve performans bakımından ço iyi.benim fikrimce tavsiye ederim
eğer üye olursanız referans kodunu kullanabilirsiniz. ref: QJW99J7Z31

firmanın web adresi https://www.merkurnet.com.tr

D Çevrimdışı

darjanton

Yeni Üye
3 Eyl 2023
1
49
Yeni geçtim bu firmaya, şuan memnunum bi sıkıntı yok. aşağıdaki kodla ekstra 1 ay alabilirsiniz. bi sıkıntı yaşarsam buraya yazacağım. ön ödemeli 100 mbit internet şu an 129 tl ye geliyor.

Davet Kodu: CMT239AXH

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

asidem

Yeni Üye
12 Eki 2023
2
34
comnet pişmanlıktır. İlk 20 gün süper çalışır, sonrasında bağlantınız gider gelir, 299 lira isterler, gelip yaparlar bir iki hafta idare ediyor, sonra yine bağlantılar kopar, neden böyle diyorsunuz, telekom yepıyor, biz birşey yapamayız diyorlar ve müşteri hizmetlerindeki ergen iki üç kişi hemen aboneliğinizi iptal edip paranızın üzerine yatıyorlar. Neymiş biz peşin alıyoruz, sıkıntı çıkarırsanız iki saniyede sizi bloke edip aboneliğinizi sonlanırıp, kalan paranızı haram haram kursağımızdan geçiririz diyorlar. Sakın bulaşmayın, tekrar ediyorum pişmanlıktır. 1 yıl peşin ödedim 25 gün anca kullandım, 11 ayımı hiç ettiler. Çocuklarım eğitimsiz kaldı, mecbur başka firmaya başvurdum aboneliğimi sildikleri için mecburen sıfırdan başvuru yaptım.

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
1 yıldır Comnet kullanıyorum sorun yaşamadım. (VDSL telekom altyapısı) Türknet zam yapınca Ekonomik olduğu için tercih ettim . Uygun fiyata aynı değerlerde internet .

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri