ÇOĞUNUZUN İNANMAYACAĞINI BİLİYORUM AMA...

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
WhatsApp-Image-2021-09-29-at-13.09.14.jpg

Çoğunuzun abartı olarak düşüneceğinizden eminim ama eşlerinize sorun. Belki onlar kullanmıştır.
Reklam olmasın diye markasını vermeyeceğim, yer silmek için kullanılan bu ürünle beş ya da altı yıl önce tanıştım. İşbitiriciliği o kadar iyiydi ki, yıllarca kullandım. Özellikle evde fayans alanınız fazlaysa, bu ürün hayat kurtarıyor. Yerdeki en ince toz bile süngerine yapışıyor ve siz bir kova içine daldırınca, üzerindeki pisliği olduğu gibi suya bırakıyordu. Aslında süngerini sadece suya batırıp çıkarmak gerekirken, ben işgüzarlık yapıp temizlik ürünlerini, hatta bir de onlarla birlikte çamaşır suyu kullanıyordum. Bu yüzden süngeri bir kaç ayda bir dökülmeye başlıyordu. Yinede bu huyumdan vazgeçemedim. Çünkü yerler acaip temiz oluyordu.
Şimdi gelelim ilginç olan konuya: Bunu ilk aldığım fiyat yirmiiki buçuk liraydı. Yedek süngerini de yedi liraya almıştım. En son iki sene önce aldım ve 29 liraya almıştım. Daha sonra yedek süngerini de 14 liraya almıştım. Ondan sonra da piyasadan çekildi ve büyük mağazaların hiçbirinde görmemeye başladım. Geçen sene özel bir markette şans eseri iki tane buldum. Hemen ikisini de aldım. Anladığım kadarıyla temizlik malzemelerinin arasında kalmıştı ve etiketi bile değiştirilmemişti. 29 Lira. Geçenlerde alışverişe çıktığımda oldukça büyük özel bir markette gördüm. Şirket sanırım yeniden üretmeye karar vermişti. Fiyatı ne kadar biliyor musunuz? 145 lira... Eskiden bu fiyatlara elektrik süpürgesi alıyorduk. Sadece süngeri de 44,5 Lira... Enflasyon yok diyenlere ithaf olunur...

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
RUHİTAN RUHİTAN ,köyde vardı bende ,şehirden komşum vermişti ,süngerini bulamayınca uyduruk bir şey takmıştım,hanımdan fırçayı yiyince sopasını bayrak asmak için kullanmıştım :hihi
Vallaha alem adamsın dostum. Hiç güleceğim yoktu doğrusu. Allah'ta seni güldürsün...:haha1
Neden inanmayalım hocam, Neler gördü bu gözler, neler duydu bu kulaklar. :(
Sayın üstadım, iki yıl önce 29 liraya aldığım ürün şu anda 145 lira desem, sanırım kolay kolay kimse inanmaz...

Geri
Üst Alt