Cinema HD APK

stone Çevrimdışı

stone

Aktif Üye
14 Eki 2019
269
Cinema HD 2.1.7

Yabanci Filmleri orijinal Seslendirmeyle izleyin

cinema-21798-1.jpg

cinema-21798-2.jpg

Burdan indirin

Alternatif direk indirme Linki

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İndirme linkinde bir sürü reklam var her yerde download, indir , unistal yazıyor vaz gectim ?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Nereye indiriyorsunuz bu APK yi?? PC ye mi ya da Box laramı??
bunların çoğu artık sıkıntılı,bol reklamlı ve dikkat etmezsen bir sürü
porgram yüklüyor v.s:hayir

Tavsiyem "Filelinked" üzerinden yükleyin! yine de dikkat

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Ben eskiden "Terrarium TV" yi tek geçerdim(yaklaşık iki sene önce) bana göre en iyisi buydu,sonra herifler
bir şekilde göçtüler,bir daha eski haline dönemediler,şimdi çakmaları var ama sıkınıtılı bana göre bunlarda
Box a ilk yüklediğim Apk. bu olurdu her zaman için,sonra bir dünya Film için Apk.ler vardı onlarıda yüklerdim
ama bugün 1 tane bile böyle Apk. yok Box da

O zaman herifler herkesten daha yüksek bit-rate li+oldukça yüksek dosya boyutlu filmler verirlerdi
şöyle düşünün bir film var güyya 1080p ama dosya boyutu 900Mb veya 1,5Gb veya 2Gb filan:hayir
yaw bununla 720 bile olmazki!
Ancak "Real-Debrid" Premium kullanıyordum(halen de kullanıyorum)bu sitede o zaman RD li çok büyük
dosyalar oluyordu örneğin 8/9Gb dan başlayıp 14/15Gb gibi çok büyük dosya boyutları olduğu için
film o zaman hemen hemen harbi 1080p/Bluray kalitesine ciddi yaklaşıyordu! BD de bu filmin 40/50Gb
olduğunu düşünürseniz 15Gb hiç de fena bir BD-Rip olmuyor o zaman!

Yine de bir sorun çıkıyordu Box dandikse(internet çekim hızı) şişiyorusunuz o zaman veya net hızınız
25Mb ise yine yemiyordu! sonra 35 e çıktım ama her filimi yine açamıyordum,15Gb yerine aynı filmin
7/8Gb lık dosyasından izliyordum,Real-Debrid bu konuda ciddi iş görüyor:ok:ok

Şimdi bıraktım bu işleri IPTV ile izliyorum,Apk.ler zaten eskisi gibi değil,Real-Debrid ile bile bazı filmleri
artık açamıyorum,4K lar içinde min.50Mb istiyor,KODI üzerinden Addons lar da eskisi gibi değil,çabuk
çöküyor veya Net hızı burada daha ciddi öne çıkıp rahat izletmiyor Real-Debrid ile bile!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Beyler "filelinked" kullanın veya buna benzer yerler var oradan eski bildiğimiz "full" işi vardır!
sanırım anladınız,"reklamsız" olayıda böylece aşılıyor

Ben uzun süredir bu tür Film apk.leri kullanmıyordum,dün denemek için benim Box a bir kaç tane
bu tür Apk.lerden indirdim,birisi de "Cinema" idi,bu sizin bahsettiğiniz program,eskiye göre
ben daha iyi buldum,ancak normal yolda indirdiğiniz zaman rezalet reklamlı çıkıyor,yaw bu adamı
kanser eder,hemen kaldırdım tabiki ve "Filelinked" aklıma geldi;bunu da eskiden kulanırdım
sonra silmiştim;dün yeniden kurdum bu programı ve oradanindirdim "Cinema" yı,bakalım
reklamlımı diye ama bu siteler normal de hack li veya arka kapıdan dolanan v.s olduğu için
bahsettiğiniz program da reklam hiç çıkmadı:ok

Şimdilik Box a yüklü bıraktım bunu,bir de başka bir program yükledim o da "Typhoon TV"

++

Bir bilgi daha vereyim hem Cinema hem de Typhoon için

>şayet filmi kendi dahili Player ile izlerseniz(EXO Player dır bu) neredeyse hiç bir
yüksek dosya kapasiteli(örneğin 8Gb hatta 4Gb gibi)filmi açamıyorsunuz!!!
ya takılıyor ya donuyor v.s ben de hem Alldebrid hem de Realdebrid Premium
hesapları varsa da yine de açamadım,ülen ne iştir dedim,ilk başta da hep
en büyük dosyaları açmak istemiştim örneğin 16/20Gb gibi buna rağmen
takılınca,Net Hızım yetmiyor dedim! ben de 35MB lik tarife vardır,sonra aklıma geldi
Player seçimi varmı diye!! baktım varmış,bu programları uzun zamandır kullanmadığım için
unutmuşum yaw,neyse ben de her zaman olan "MX Player" seçtim(bu Player sisteminizde
olması gerekiyor aksi halde sanırım görmüyor!)bütün filmleri sorunsuz biçimde şak diye
açtı!! zaten filmler 1080/720 ve 25Mb bile olsa açması gerekiyordu! üstelik kullandığım
hesaplarla çok daha rahat açması gerekiyordu

>>Filelinked için,buradan indirin;
sonra filelinked programını açın>>> 22222222 (8 tane "2" yi girin)girin ilk olarak sonra continue tıklayın
şayet PIN Code isterse bunu girin>>>4754
aşağıya doğru dökülecek bir sürü program,buradan kafanıza göre seçin kurun!

Not;bu arada ekrana bir uyarı gelecektir iki veya üç defa;bunu da "DISMISS" tıklayın kapansın!!
bu da işin ticari kısmı,işimiz yok bunlarla!

Bunlar bahsettiğim "FULL" programlardır,RUS kırıp servis ediyor bunları:hihi
Net de bu heriflerin İngiliz veya Amerikalı olmasına bakmayın,işi RUS bitirir
bunlar da işin perakende kısmıyla sizin karşınıza çıkarlar!

KDO 19 ile başlıyor program listesi,biraz altlara gelirseniz CINEMA diye görürsünüz
ilk gelen bölüm;MOVIE+SHOW APPS dır ve ilk program da zaten CINEMA dır!
üzerine gelin(Cinema bölümü) tıklayın hemen iner zaten,sonra uyarıyı takip edin
ve indirin,ben bu işleri BOX dan yapıyorum ama TV den bu işler oluyormu,orasını
hiç bilmiyorum çünkü denemedim,ayrıca benim TV de Smart desteği var ama
herhangi bir program silmek ve yüklemek işleri yoktur!! kısıtlı bir Smart desteği var

Not;Filelinked dan çıkmak isterseniz bir uyarı daha geliyor "Enter a new code" diye bunada
YES derseniz program kapanacaktır!
başka bir yerlere tıklayıp bilmediğiniz işlere girmeyin!

++

"Debrid" programlarını sonra yazarım,bunu kullanırsanız stream ve download seçenekleriniz
çok fazla artar! Trafiğe yakalanmazsınız! gibi ciddi avantajları vardır ama ben küllüm
beleş izlerim derseniz o zaman normal programla devam edersiniz

Bazı dosyalar ve örneğin harbi değilse de ona yakın dosyalar(çok büyük boyut da olanlar gibi)
Debrid hesabı da olsa yemiyor yaw! çünkü bu sefer Internet hızınız yetmediği için şişiyorsunuz burada!
25/35MB ler pek sağlıklı olmuyor bu dosyalarda! min 50 hatta 100 istiyor özellikle Trafiği çok
rahat aşmak için! ancak ben alternatif dosya buluyorum 20/30Gb lık değil de 8/10 veya 15Gb
gibi olursa bunları açabiliyorum 35MB+Debrid hesabımla!!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Filelinked ve Typhoon TV için Apk.lerini indireceğiniz dosyayı yükledim

1-Typhoon TV apk. bunu RAR içindeki dosyadan kurun
2-Cinema apk. bunu da önce filelinked kurun sonra üstteki msg da yazdığım biçimde kurun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt