Chrome tarayıcıda sorun yaşayan var mı? (21.05.2021)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sabah sağlam bırakıp gittiğim bilgisayarımda şu an Chrome açılmıyor

Hangi sayfayı açmak istesem yüklenemedi diyor.
Aynı sayfa edge browserda çalışıyor (Bizim foruma da oradan girdim)
:alala

111170f6af83caad1afb.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi kusura bakma burdan yazıyorum.yuxin sitesinde led bar fiyat ları çıkmıyor ödeme adımına geldim hala yok?
Tüm ısrarlarıma rağmen halka satış yapma konusunu halen çözmüş değiller ne yazık ki.
Yuxin satan birisinden almanız gerekiyor veya bana mail adresinizi yazın buraya, ben size ulaşabileceğiniz bir numara vereyim ;)
Çakal esnafa yem olmayın :kas

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi arada sırada bunu yapıyor bu meret. Kaldırıp yeniden yükleme yapınca düzeliyor.
İlginçtir ki Tarık kardeşim normal kaldırdım yükledim banamısın demedi

REVO Uninstaller ile kaldırdım kökten temizleyip, sıfırdan yükledim sorun düzeldi fakat temalar sık kullanılanlar vs ne varsa gitti :)

Nasılsın bu arada kardeşlerin gülü?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33

REVO Uninstaller ile kaldırdım kökten temizleyip, sıfırdan yükledim sorun düzeldi fakat temalar sık kullanılanlar vs ne varsa gitti :)

Onun sanki yedeklemesi var mıydı bi yerlerde yanlış mı hatırlıyorum bilemedim. B12 eksikliği var demek bu ara
:)

İyi diyelim iyi olsun abim ?️? sen nasılsın ablam nasıl ?️

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Onun sanki yedeklemesi var mıydı bi yerlerde yanlış mı hatırlıyorum bilemedim. B12 eksikliği var demek bu ara
:)

İyi diyelim iyi olsun abim ?️? sen nasılsın ablam nasıl ?️
Ne olur ne olmaz diye diğer pc ye log olarak almıştım. Buraya aktaracağım. :)
İyi şükür.

Bu gün heyetteki arkadaşlardan birisinin geçici görevdeki son günüydü, 9 yıldır görevli olduğu hakem heyetinden kendi görevine geri döndü, onun vedası var diye Yeldoşla birlikte gittik kaymakamlığa. Sonrası biraz sahil yürüyüşü ve ev oldu yani bizim cephede işler yolunda. Sen iyisin sağlık sıhhat yerinde, e daha ne olsun çok şükür :ok

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37

Chrome 'yi Google ile oturup açıp kullanırsanız sık kullanılanlar asla kaybolmaz. Diğer yandan chrome bu dönem profil dosyaları kaynaklı hata verebiliyor bunun da çözümü yine chrome'yi google hesabı ile oturup açıp kullanmak.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ne olur ne olmaz diye diğer pc ye log olarak almıştım. Buraya aktaracağım. :)
İyi şükür.

Bu gün heyetteki arkadaşlardan birisinin geçici görevdeki son günüydü, 9 yıldır görevli olduğu hakem heyetinden kendi görevine geri döndü, onun vedası var diye Yeldoşla birlikte gittik kaymakamlığa. Sonrası biraz sahil yürüyüşü ve ev oldu yani bizim cephede işler yolunda. Sen iyisin sağlık sıhhat yerinde, e daha ne olsun çok şükür :ok
Can damarımdan vuruyorsun abiii :))) Şükürler olsun abim.. Bu senede oraya bi atarsak kendimizi daha iyi oluruzz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri