Chicco biberon

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bebeğimiz için Chicco biberon almıştık doğumdan itibaren çok başarılı bulduk, bir aksiliktir kırıldı, bende yenisini aldım.
Sorun burada başladı biberon kapanmıyor kendiliğinden açılıyor. Gece gündüz bı anda bütün süt bebeğin üstüne dökülüyor.
Bende servis ile iletişime geçtim, servis ilgilendi ve yeni kapak gönderdi ama kapak farklı çıktı bende dile getirdim ve sorun giderilemedi, bir daha da dönüş olmadı. Bende tekrar iletişime geçtim Chicco müşteri temsilcisi Meral hanım ile görüştüm, sorunun kapaktan değil camdan kaynaklandığını belirttim. Çünkü eski biberonun kapagi da oturmuyor. Camın dişleri sorunlu idi.

İşte bu yüzden servis önemli diyoruz.

Sağolsun ilgilendi ve yeni biberon gönderdiler. Bende buradan bütün forum ailesine bunu dile getirmek istedim. Sonuçta tavsiyemiz vardı. Chicco rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. ☺️

IMG_20200721_084004.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bizim ufaklık bundan almıyor mamajoo kullanıyoruz bizde

Yeni ürün göndermeleri iyi olmuş güle güle kullanın
Aynen abi bizim ki bunu seçti iyi de oldu sanki ☺️
En azından ilgilenmişler.Bazı firmaları görüyoruz neler oluyor.Miniğe sağlıklı bir ömür diliyorum.
Allah razı olsun. Aynen öyle ilgilenmeyen de var.
İlk aldığım 65 TL idi 2. Si 98 TL şu anda 50 TL civarı. Hemde bı tanesini yine cam diğerini polipropilen gondermisler.
kola şişesine takılan emzikle büyümüşüm. bazen dünyaya erken gelmişsin diyorum kendi kendime :hihi.şimdiki bebeler şanslı
Allah Allah kola senden gençti diye aklıma geldi bı an ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F fikoloji hocam Allah Analı Babalı büyütsün iyi günlerini göstersin senin çocuk sanslı ilgili hassas onu çok seven bir babası var şimdiden şımartmaya başlamışın ufaklığı vatanına milletine anasına babasına hayırlı uğurlu bi evlat olur insallah.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam Allah Analı Babalı büyütsün iyi günlerini göstersin senin çocuk sanslı ilgili hassas onu çok seven bir babası var şimdiden şımartmaya başlamışın ufaklığı vatanına milletine anasına babasına hayırlı uğurlu bi evlat olur insallah.
Allah razı olsun şımartmak yok sağlık var ☺️
Gazı olmasın sancısı olmasın derken Chicco denk geldi ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A ben bu konuyu unuttum bile yeni başlık açılmış, bende bı ilave yapayım kızım için Chicco suluk aldık hiç hoşumuza gitmedi aradım izah ettim emme kısmı sert olduğu için çocuk istemedi, hıc sorun çıkarmadan yumuşak ağız ile değiştirdiler. Teşekkürler Chicco, teşekkürler ebebek

sonuc çocuk yine içmiyor bizimkisi ilginç arkadaş ?

IMG_20210920_213055.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt