Cevher Bulmuş Gibiyim

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Selamünaleyküm.

Çoğu katılımcı gibi bende televizyon ihtiyacı sebebiyle buldum burayı. İsmim Fatih, İstanbul'da ikamet ediyorum. Yaklaşık on yıldır samsung 22d5000 ile idare ediyoruz ancak temizlik sırasında çok su sıkılmasından dolayı ekran aydınlatması büyük oranda söndü. Artık ekranı büyütme vakti geldi diye düşünüyorum. Cevher Bulmuş gibiyim bir haftadır TV konusunda birçok konuyu okuyup takip ediyorum. Bu vesileyle de emeği geçenlere, bilgi ve tecrübesini paylaşanlara teşekkür ederim. İncelemelerin neticesinde marka ve bütçe olarak Vestel ve LG modellerine yakınım. Forumu kurcalamaya devam edeyim.

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Bu güzel karşılamanız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Gençken, hala genç kategorisindeyim ama ruhen yaşlandım galiba, gerek spor ve eğitim olsun gerek teknoloji konularında olsun epey forumlarda parmak eskittik, bilgi paylaşımının tadına vardık. Dediğiniz gibi çok güzel ortamlar ömürlük dostluklar oluştu. Birbirini her gün görürcesine ancak görmeden güzel dostluklar doğar forumlarda. Burasıda belliki o güzel ortamlar gibi. Hayatım iki perde: evlilik öncesi ve evlilik sonrası :) evlendikten sonra sade yaşama evrildim ilgi alanlarım değişti. Eskiden teknoloji ile epey içli dışlıkdık. Amacım burada TV seçimimde detaylı bilgi sağlayıp tabiri caizse kaçmaktı ama tavsiye hayatımız her alanında her zaman gerekli. TV konusunda olmasada tecrübe edindiğim konularda bilgi akışına ve paylaşımına dahil olmaya çalışacağım inşallah.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu güzel karşılamanız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Gençken, hala genç kategorisindeyim ama ruhen yaşlandım galiba, gerek spor ve eğitim olsun gerek teknoloji konularında olsun epey forumlarda parmak eskittik, bilgi paylaşımının tadına vardık. Dediğiniz gibi çok güzel ortamlar ömürlük dostluklar oluştu. Birbirini her gün görürcesine ancak görmeden güzel dostluklar doğar forumlarda. Burasıda belliki o güzel ortamlar gibi. Hayatım iki perde: evlilik öncesi ve evlilik sonrası :) evlendikten sonra sade yaşama evrildim ilgi alanlarım değişti. Eskiden teknoloji ile epey içli dışlıkdık. Amacım burada TV seçimimde detaylı bilgi sağlayıp tabiri caizse kaçmaktı ama tavsiye hayatımız her alanında her zaman gerekli. TV konusunda olmasada tecrübe edindiğim konularda bilgi akışına ve paylaşımına dahil olmaya çalışacağım inşallah.
Bende sadece telefon yazılımı sormak için gelmiştim :) ,o günden beri hala soruyorum sevgili polatz :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt