Cem Yılmaz'ın Yeni Projesi Karakomik Filmler'in Fragmanı Yayınlandı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
karakomik-filmler-cover.jpg

Cem Yılmaz yeni bir sinema projesi olan Karakomik Fimler'in fragmanı yayınlandı.
2 farklı filmden oluşan projede, ilk yarıda bizleri 2 Arada isimli dramatik filmle karşılayacak olan Yılmaz, ikinci yarıda ise Kaçamak isimli komedi tabanlı bilim kurgu filmi ile bizlerin karşısına çıkacak.

Karakomik Filmler 18 Ocak 2019 da sinemalarda. :smile:

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Film yapımcılarıyla çok sayıda sinema salonunu işleten bir kuruluş arasında tamamen duygusal bir çatışma var. Vizyona giriş tarihlerinde oynamalar olabilir :hmm

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Film yapımcılarıyla çok sayıda sinema salonunu işleten bir kuruluş arasında tamamen duygusal bir çatışma var. Vizyona giriş tarihlerinde oynamalar olabilir :hmm

Reklam süreleri ve istedikleri komisyon nedeniyle tartışma yaşanıyor diye biliyorum.
Tekelleşmenin getirdiği kaçınılmaz son diyorum ben buna.
Organize İşler 2'yi BKM tepki olarak geri çekti. Normalde 4 Ocak'ta vizyona girecek olan film şu an ne zaman girecek belli değil.

Son filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nı vizyona sokmaktan vazgeçen Yılmaz Erdoğan, sinema işletmeleriyle yaşanan sorun çözülmediği takdirde geri adım atmayacağını açıkladı. Erdoğan, "Eskiden ‘Filmimiz tüm sinemalarda’ diyorduk. Anlaşma sağlayamazsak, anlaşma sağladıklarımızın ismini söyleyerek ‘Filmimiz sadece bu sinemalarda’ deriz" ifadelerini kullandı.

(Kaynak : )

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Tek eleştiri noktam; aynı yüzler ile değişik filmlere imza atıyor olması... İçerik güzel, kurgu güzel, espriler tamam, gülüyoruz eğleniyoruz, yeri geliyor düşünüp, hüzünleniyoruz fakat aynı yüzler hoşuma gitmiyor...

Dağıtımcı yetkilisi; "gerekirse yeni bir Cem Yılmaz buluruz" demiş... Bence, filmlerden de komik iddia... :deli1

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ben Cem Yılmaz'ın çoğu filmini seviyorum. Kendine güzel bir kadro kurmuş ve onlarla eğlenerek iş yaptığını düşünüyorum. Tam benim yapacağım tarz da bişey . İlk film iki filmden oluşuyor bence değişik bir tarz olmus merakla bekliyorum. Üçüncü bir film daha varmış sanırım onun çıkış tarihi farklıymis .

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Tek eleştiri noktam; aynı yüzler ile değişik filmlere imza atıyor olması... İçerik güzel, kurgu güzel, espriler tamam, gülüyoruz eğleniyoruz, yeri geliyor düşünüp, hüzünleniyoruz fakat aynı yüzler hoşuma gitmiyor...

Dağıtımcı yetkilisi; "gerekirse yeni bir Cem Yılmaz buluruz" demiş... Bence, filmlerden de komik iddia... :deli1
??

Bende Cem Yılmaz ı bir tat bir dokudan beri takip eder(di)im
Son filmleri eh işte tadında olduğu için stand up dışına çıkmamalı diye düşünüyorum kendımce. Tabi bu benim fikrim.
Her şey güzel olucak la başlayıp bu zamana kadar yaptığı filmler taktiri hak edebilir ama stand up yapmalı bu adam ?

Bi haberde sinemadaki mısırcılar filmcilerden daha cok kazanıyor diye haber cıkmıstı ?

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Filmleri google playde, appstoreda yayınlasınlar. Sinemada 30 lira verip reklam izleyeceğimize playstoreda 15 lira verip rahat rahat izleyelim. Iki taraf da kazansın

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Filmleri google playde, appstoreda yayınlasınlar. Sinemada 30 lira verip reklam izleyeceğimize playstoreda 15 lira verip rahat rahat izleyelim. Iki taraf da kazansın
Hatta ben daha da ileri gidip, vizyona giriş tarihi ile aynı anda digiturk, turkcell tv plus, tivibu gibi platformlarda satın alıp izlenebilmesini isterdim. Tek sorun bir biletle evde 8-10 kişi izleyebilir onu nasıl çözerler bilmiyorum?

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Hatta ben daha da ileri gidip, vizyona giriş tarihi ile aynı anda digiturk, turkcell tv plus, tivibu gibi platformlarda satın alıp izlenebilmesini isterdim. Tek sorun bir biletle evde 8-10 kişi izleyebilir onu nasıl çözerler bilmiyorum?

O 8-10 kişinin en az 6-7 si zaten sinemaya gitmez. O kadar kişi bir araya geliyorsa ya öğrencilerdir ya da çok önemli bir gün vardır.

Buna da kıyak geçsinler biraz:cool

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
Nedense cem yılmazın filmlerini sevmem
mizah yaparken fazla belaltı ve küfür kullanıyor bence, gerek yok:ciksya da benim mizah anlayışım ülke geneline pek uymuyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Cem Yılmaz filmlerini çok severim , merakla beklediğim bir film. Vizyona girdiğinde tabikide gideceğim :clap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri